2733
2739
عنوان

گزینه بلاک نداره اینجا؟؟😐از شر به سری روباه راحت شیم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 107 پست

كاربري مشكوكي هستي!!!

هم موضوعات تاپيك هات

هم اون يه پست پاك شده

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست باشین باهم دیگه 🌹

حیفِ اعصابتون نیست حرص میخورید

پوستتون خراب میشه ها 😉

استارتر جان شماهم ناراحت نباش گلی 

باهم مهربون باشید 

همین شما دو نفر برای هم دعا میکنید صلوات میفرستید

خیلی جاها همفکرید 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
اشكال نداره عزيزم اينجا محيط مجازيه وقتي ميبيني حرفاي كسي اذيتت ميكنه، اصلا ريپلاي نكن، ولش كن به حا ...

عزیزم داره توهبن میکنه خب......اونم به کی؟ب من و مامانم...چون تاپیک قبلم بخاطر مامانم بود......بخداااا از خاله زنک بازی بدم میاد ولی این حرفش بود:

(((ازین حرف زدنت معلومه بایدم از قطع رابطه بترسی چون کی سبک افرادی مثل تو رو تو اطرافش راه میده جز برای کهنه شستن. حیف کهنه مردم.)))

دوست باشین باهم دیگه 🌹 حیفِ اعصابتون نیست حرص میخورید پوستتون خراب میشه ها 😉 استارتر جان شماهم ...

بخدا من کاری ندارم فقط چرا میاد اونطوری میگه....یه چیز دیگه بگه فحش بده چرا از دردودل ادم طعنه میسازه؟

2740
اللن دوباره دعوا میشه که

به نفعشون نيست  

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
بخدا من کاری ندارم فقط چرا میاد اونطوری میگه....یه چیز دیگه بگه فحش بده چرا از دردودل ادم طعنه میساز ...

رد شو گلم به خدا دو کلمه حرف انقدر اعصاب خوردی نداره

همه مون مشکل داریم میایم اینجا که آروم شیم

نه شما به دل بگیر نه روباه

از دوتا خانم متشخص توقع مهربونی باید داشت نه؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706