2733
2734
عنوان

گزینه بلاک نداره اینجا؟؟😐از شر به سری روباه راحت شیم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 107 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1937698/نی-نی-یار-لطفا-بیاهمه-کاربرا-هم-بی اینجا بگو بررسی میشهبیان

آسمون نارنجیه ابراشدن تیره 🌇چه غروب خوشرنگی دلم داره میره 💗🏇کاش میشد الان بیرون بریم ازخونه 🤸توبگو هستی بعدش همه چی جوره😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در جريان ماجرا نيستم، اما در كل خيلي خوب ميشد اگر اينجا گزينه بلاك هم داشت

ببینید من اومد تاپیک زدم که عروس زندایبم با پررویی توقع داشته لباس کثیف بچشو مامان من بشوره....بعد ایشون تو به تاپیک جداگانه گفت حیف کهنه شستن که بدی به ادمایی مثل شما😊این توهبن نیست پس چیه؟؟؟؟؟

2731

انقدر برام مهم نیستی که حتی اسکرین فحشا و بی ادبیا تو بذارم. هر چقدر دوست داری از من بدت بیاد. خیلی هم عالی. 

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
پایبن توضیح دادم چی گفت...

دوست باشید باهم 😊🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
من؟؟؟😂😂باشه من😂😂😂خودش گفته حیف کهنه شستن که بدی به شما...اونم حرفی که عروس احمق زنداییم زد....و ...

بابا اولش ک داشت قشنگ راهنماییت میکرد برخوردت تند بود اونم مث خود جواب داد

بازم چیز بدی نگفت بنظرم 

من اکثر جاها نطراتشو دیدم غالبا منطقیه   

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
2738

غلاغسياه چي گفت اين وسط؟!

شما بودي يا غلاغسياه؟

پستشو هم پاك كرد

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
عزیزم روباه کاربر خوبیه فقط رکه  این بیان نوشتاری همیشه باعث سوتفاهمه بارها باهاش همکلام شدم ...

لطف داری عزیزم، خوبی از خودته 🌹

واقعیت امر اینه که من علاقه ای به تشویق حماقت و علاقه ای به محبوبیت ندارم

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
بابا اولش ک داشت قشنگ راهنماییت میکرد برخوردت تند بود اونم مث خود جواب داد بازم چیز بدی نگفت بنظرم& ...

عزیزم بذار راحت باشه، فدای محبتت 😘

ببینید من اومد تاپیک زدم که عروس زندایبم با پررویی توقع داشته لباس کثیف بچشو مامان من بشوره....بعد ا ...

اشكال نداره عزيزم اينجا محيط مجازيه وقتي ميبيني حرفاي كسي اذيتت ميكنه، اصلا ريپلاي نكن، ولش كن به حال خودش

خداوند سر را آفريد تا بر روي گردنتان قرار گيرد، نه در زندگي ديگران...
2706