2733
2734
عنوان

این روزا

104 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها

ما دنبال خونه ایم برا اجاره  

ومتاسفانه با پول ما هیچ خونه ای پیدا نشده تا حالا

البته من خیلی امیدم به خداست

اما لطفا اگه صاحبخونه این واینو میخونید این روزا یکم هوای مستاجرا رو داشته باشین

لطفا به من انگ سطحی نگری واین حرفا هم نزنید که حالم گرفته س

من میفهمم هرکی هرچی داره برا خودشه ومن غریبه سهمی توش ندارم

روی سخنم با اون بزرگوارانیه که تو خونه شون روضه میندازن

هیئت میگیرن وخرجی میدن

اما هوای این روزای مردم وحتی مستاجر خودشونو ندارن

حالا نمیگم همه اوناکه روضه میگیرن حتما با مستاجرشون بی رحمند

اما این روزا یکم مهربون باشیم

راه دوری نمیره باور کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله که به زودی خودتون خانه دار بشید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

دركت ميكنم ما هم دنبال خونه بوديم براي اجاره خونه هاي بالاي ١٠سال ساخت رو با كابينت هاي داغون و افتضاح به قيمت خيلي بالايي گذاشته بودن فعلا نشستيم سرجامون تا ببينيم صاحبخونمون چي ميگه

غصه نخووووور

یه  روزی میرسه  ب زودی

خونه میخری انشاالله 

برای خود خودت ...🤲🏻☺️☺️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
دركت ميكنم ما هم دنبال خونه بوديم براي اجاره خونه هاي بالاي ١٠سال ساخت رو با كابينت هاي داغون و افتض ...

ما هم سر جامون نشسته بودیم

همسرم منتقل شده ی شهر دیگه ومجبوریم ازینجا بریم

نمیخام بگم متاسفانه

چن انشالله روزای خوبی برامون تو راه باشه

اما یکم سخت گیری صابخونه ها سر این اجاره های بالا با این حقوقا وگرونی

ناراحتم میکنه  

ما هم سر جامون نشسته بودیم همسرم منتقل شده ی شهر دیگه ومجبوریم ازینجا بریم نمیخام بگم متاسفانه چن ...

واقعا بعضی ها بی انصافی میکنن. ولی ایشالله زودی یه جای خوب پیدا کنین اونجور که دوست دارید .و خیلی زود هم خودتون صاحب خونه بشید 

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛