2737
2739

من فقط20 سالمه و خیلی ترسیدم.هشت روز به زایمانم مونده فقط هم طبیعی میخوام. تجربه تون رو بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ترس نداره.

اون اخرش خیلی درد داره ولی بعدش راحت میشی. الان که بهش فکر میکنم لذت میبرم

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2728

خاطره منو توی امضام بخون طبیعی زایمان کردم

اتفاقا خیییلیییی هم راحته فقط روی تفکرت و تمرکز دردت کار کن همین 

وگرنه دردش کشنده نیست دوستم

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

اونایی ک زایمان رو ی غول تصور میکنن ،نه ورزش حتما انجام دادن نه پیاده روی نه کلاس های زایمان و هیچ اطلاعاتی ندارن،الان خداروشکر همه چیز هست ،تو موقعیتش ک قرار گرفتی بعد دعا بخون باور کن اصلا سخت نیست

2740

من يادم نيست دخترم رو بغل كردم اصلا كل خاطره قبلش رفت . فقط بهت توصيه ميكنم كه اگر ميخواي لذت واقعي اولين بغل كردنش رو كامل بچشي زايمان طبيعي داشته باش.

لطفا غار غار هاي  خلاف عفت ممنوع !!   

امضام رو بخون

خاطره یکی از کاربرا رو هم میذارم

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
2706