2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معمولا از ۶ میدن دیگه

😂😂خواهر من از الان که 4ماهشه بهش فرنی و شله زرد رقیق رقیق میده

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
😂😂خواهر من از الان که 4ماهشه بهش فرنی و شله زرد رقیق رقیق میده

البته بازم دکتر میگه و رژیم میده ماه به ماه ولی فکر کنم زوده. چون میگن تا دوسالگی رو رژیم غذایی بچه حساس باشین چون الرژی میگیره

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....
2738
من بچم ده روز ديگه ميشه چهار ماهش اب سيب چند قطره بهش داديم اب و شكر هم بهش داديم دختر خواهرشوهرم ...

دستور غذاییشو طبق نظر دکتر یا پشت کارت بهداشت انجام بدید!چون معده بچه حساسه و ممکن به غذایی الرژی داشته باشه!

دختر من به برنجم الرژی داشت!

من از چهار ماهگی غذای کمکی بهش دادم ابم از کم شروع کردم الان هر روز بهش اب میدم چون تابستونه اب بدنشون کم میشه 

الانم که پنج ماه و نیمشه فرنی و حریره و سوپ و پوره و اب میوه بهش میدم

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

خانوما منم میخام از ۴ شروع کنم البته سر خود این کارو میکنم ریفلاکس داشت تازه خوب شده 

فرنیو با چی درس میکنین!؟ 

نمیشه یکی دستور غذا هارو بهم بگه ! 

فرنیو با شیر پاستوریزه درس میونین باید خیلی رقیق باشه !؟

من از چهار ماهگی غذای کمکی بهش دادم ابم از کم شروع کردم الان هر روز بهش اب میدم چون تابستونه اب بدنش ...

بچه من ده روز مونده جهارماهش تموم بشه من اب سيب يكم بهش دادم در حد چند قطره

اب و شكر هم دادم چون يبوست شده

2706