2733
2734

سلام دوستاااان🙌

هم غذا میخوره هم شیر.. چی بهش بدم بخوره تو سفر؟؟؟

بنظرتون کالسکه برم؟؟؟

چه چیزای دیگه ای به ذهنتون میرسه

مچکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای بدون کالسکه هیچ جا نرو! 😁

اگه به غذای رستوران عادت داره نیاز نیست چیزی ببری...

چون رستورانا پلو و خورشت و سیب زمینی سرخ کرده رو دارن که همه بچه ها دوس دارن...

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

اگه تو سفر میل به غذا نداشت به زور بهش ندین اصلا،از ناهارش یکم براش بردارین اگه گرسنه شد بهش بدین چون تو سفر ممکنه به راحتی نشه رستوران خوب پیدا کرد،اگه میل به غذا نداست بهش ماست بدین

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  
2738
وای بدون کالسکه هیچ جا نرو! 😁 اگه به غذای رستوران عادت داره نیاز نیست چیزی ببری... چون رستورانا پ ...

شوهرم میگه کالسکه باراضافست نبریمش..ولی منم با نظرشما موافقم بهرحال بچه خسته میشه خوابش میاد تو بغل هم مکافاتهه.برا غذا میترسم رستورانا بهداشتی نباشن..هرچند که یه هفتست میشه یه کاریش کرد😄

مسافرت با بچه یک و نیم خوش میگذره؟ من دخترم ۱۵ ماهشه هرچی فکر میکنم میبینم اصلا نمیتونم مسافرت برم☹

خب بهرحال باید به زندگی درکنار بچه هامون عادت کنیم.من که اولین بار 2 ماهگی باهاش رفتم مسافرت یک هفتگی😁 سخت بود خیلی ولی خب یه تجربه بود برام... الان بزرگتره مستقلتره میتونه راه بره غذا بخوره از بودن بیرون لذت میبره...بریم ببینیم چی میشه😄

2706