2737
2734
عنوان

ترشحات زرد

368 بازدید | 18 پست

سلام من هفت هفتمه امروز صبح رفتم دستشویی خودمو که پاک میکردم ترشحات آبکی زرد رنگ دارم خارش هم دارم میترسم این زرد ها به مرور تیره بشه و تبدیل به لک بینی یا خونریزی بشه امروزم جمعه ست دکتر نیست چیکار کنم خیلی میترسم

سلامتی چشاش که چشامو رو همه چشا بست

احتمالا عفونته اگه خارش داری

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
منم .امروز اولین روزیه که خوبم خداروشکر.میگم نکته تموم شده حالت تهوها    

خوش بحالت من صبح که بیدار میشم حالت تهوع زودتر از من بیدار میشه شما سونو قلب رفتی

چون خارش داری عفونت گرفتی. بری دکتر بهت میگه که چکار کنی لطفن سر خود کاری انجام نده. تو سرکه یا چیزای دیگه که خانما میگن نشینی. خواهر منم هفته هشت عفونت ادراری گرفت دکتر بهش خشک کننده داد. خدا رو شکر الان بچه اش پنح ماهشه سالمه

خوش بحالت من صبح که بیدار میشم حالت تهوع زودتر از من بیدار میشه شما سونو قلب رفتی

نه فردا قراره برم .منم یک هفته اینجوری بودم فقط امروزوخوبم .کاش تموم بشه.تحملشوندارم واقعا .انشاالله جفتمون بسلامتی این دوره رو بگذرونیم

نه فردا قراره برم .منم یک هفته اینجوری بودم فقط امروزوخوبم .کاش تموم بشه.تحملشوندارم واقعا .انشاالله ...

هشت هفته و چند روزی

2706