2737
2739
عنوان

خانمایه لحظه میاین😢خیلی نگرانم

347 بازدید | 29 پست

کسی از این لکه ها روی بدن بچش یا خودش داره؟

چیز نگران کننده ایه؟

دختر من دوسالشه

از ۴ماهگی یهو این لکه ظاهر شد و یه لکه دیگه عین همین کم رنگ تر م بین رون پاش داره

اینا چیه؟

مریضیه؟

تورو خدا اگه میدونید بگید دارم از استرس میمیرم

الان عکسشو میزارم

چاقی خرررر است😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دکتر نشون بده حتما گلم اما من یدونه کمرنگ شبیه اینو دارم تو پهلوم میگن ماه گرفتگیه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2728
به دکتر نشون بده حتما گلم اما من یدونه کمرنگ شبیه اینو دارم تو پهلوم میگن ماه گرفتگیه

همینجوری قهوه ای رنگه واسه شما؟

چند ساله رو بدنته؟

چاقی خرررر است😂
همینجوری قهوه ای رنگه واسه شما؟ چند ساله رو بدنته؟

کمرنگه از وقتییادمه هست

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2738
نهههه نگران نشید...ولی ببرید دکتر نشون بدین..میگه چیه شاید یکار کنه بیشتر نشه 

از نگرانی دارم میمیرم حتما میبرم دکتر

میگن اگه این لکه ها زیاد شه خطرناکه

چاقی خرررر است😂
از نگرانی دارم میمیرم حتما میبرم دکتر میگن اگه این لکه ها زیاد شه خطرناکه

نگران نباشید..زودتر ببرید دکتر نشون بدین...اینجا هم تا کسی پزشک نباشه نمیتونه جواب درستی به شما بده

عزیزم منم دارم یه چیزی شبیه ماه گرفتگی هست ارثیه،پسرمم داره خواهرامم دارن،از خانواده بابام ارث بردیم ...

میشه عکس بزاری؟یعنی شبیهه همین و اندازه همینه مال شما؟به قران دو ماهه باردارم ازدیشب فهمیدم دارم از استرس میمیرم

تورو خدا میشه از پسرت لکه رو عکس بزاری تا خیالم راحت شه

ای خداااا😢

چاقی خرررر است😂

اگه ازاول که دنیااومدداره ماه گرفتگیه ولی اگه جدیدامیزنه ببرش دکترچون دختره گناه داره 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2706