2737
2739

بچه ها کیا در انتظار به سر میبرن و چندروز دیگه موعدشونه، بیاید به هم انرژی مثبت بدیم 

من مامان یک عدد عشق ناز هستم

من درانتظارم شدید۶/۵/۹۷موعدمه خداطابه حق اون خداییت این ۲سال انتظارموبه سربرسون ومعجزتونشون بده😢😢😢

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو اقدامم. ولی تعداد اقدامام تو این چن ماه خیلی کم بوده. تو سیکل تخمک گذاری یه بار. همش دو بار در فهته هس. سه شنبه این هفته تاریخ اومدن پریه. ایشالله این ماه دامنتون سبز بشه عزیزم. 

2738

منم امروز موعدمه تا الان ک نشدم 

بی بی دیروز زدم یه هاله خیلی کمرنگ افتاد ولی امروزم منفی بود ولی دوروزه تهوع خیلی بدی دارم از صب بیشتر

تا فردا نشم میرم آزمایش

دعا کنین واسم دو ساله اقدامم😊

منم باید ۲۴ پریود میشدم اما هنوز نشدم سه روز پیش بی بی چک گذاستم فقط یه خط سفید بود که منفیه .البته ...

انشالله که بارداری عزیزم

بچه ها تقریبا همه با همیم، منم دوم مرداد موعدمه ، همه بیان بگن وقتی بیبی چک زدن و رفتن آز، انشالله که همه مون مامان شدیم

2706