2737
2734
عنوان

متولد چه ماهی هستی؟ خصوصیت خاصت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27627 بازدید | 973 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهریورم. مهمترین خصوصیتم که همیشه بهش پایبندم اینه که وقتی میخوام جایی برم یا با کسی قرار دارم دقیقا سر وقت میرسم و از اینکه طرفم دیر بیاد به شدت عصبی میشم

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
2731
2738
منم تیرم یه جایی خوندم یه تیر ماهی همیشه باید دستمال همراش باشه چون خیلی یهویی احساسی میشن 

اره دقیقا ی تیر ماهی همرو دوس داره ولی خدا نکنه یکی از چشمش واقعا بیفته دگ محاله اون تو دلش جا وا کنه 

ولی درکل خیلی زود قلبمون صاف میشه

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
خردادی چند شخصیتی خخخخ مهربونیم و همه چی بلد ولی این اخلاقمون خوب نیست خدایی

با عرض پوزش میگن بهترین بازیگرا و دروغگو ها خردادیان ناراحت نشیا عشقم اما من دیدم واقعا دروغ میگن ادم اصلا باور نمیکنه دروغه

.....

بهمن رفیق باز و یکم دمدیم از روتین خوشم نمیاد

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
2706