2752
2734
عنوان

رمان خیلی قشنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 33 پست
شب شراب و رمان مکملش که اسمشو فراموش کردم سرچ کنی میاد هررو رو بخون حتما مطمئن ام عاشقشون میشیییی😍

مکملش بامدادخماردیگه

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یک مادرم .گندمزارهای طلایی.رویای من اینا همش تو رو میبره به قدیما 

وای چه خوب حتما دانلود میکنم....رمان توی سبک قدیمی اینا خیلی دوس دارم

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖
2731

بانوي قصه ، اسطوره

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد .

ویدیا

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
وای چه خوب حتما دانلود میکنم....رمان توی سبک قدیمی اینا خیلی دوس دارم

منم همینجورم گلم کلا نوشته هایه خانم گلکار بیشتریا تو همین شبکه میتونی تو نت انلاین هم بخونی 

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
شب شراب و رمان مکملش که اسمشو فراموش کردم سرچ کنی میاد هررو رو بخون حتما مطمئن ام عاشقشون میشیییی😍

منظورت شب سرابه؟!

اون مکملش هم بامداد خمار هست

شب سراب اصلا قشنگ نیست اما بامداد خمار ارزش صدها بار خوندن رو داره

از من به شما نصیحت وقتتون رو برا خوندن رمانهای زرد تلف نکنید چهارتا رمان خوب که بخونید اونوقت دیگه دنبال رمانهای الکی نمیرید من توصیه میکنم بادبادکباز یا کوری یا مردی که میخندد رو بخون ایرانی هم آتش بدون دود رو هرکی نخونه یعنی رمان نخونده شوهر آهو خانم سمفونی مردگان باغ بلور سووشون حتما بخون

از رمان های مودب پور دوست داری رکسانا و شیرین و گندم هم قشنگن

وای نه مودب پورافتضاحه رکسانا بدترازهمه دیروزدان کردم پشیمون شدم

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
از من به شما نصیحت وقتتون رو برا خوندن رمانهای زرد تلف نکنید چهارتا رمان خوب که بخونید اونوقت دیگه د ...

چطوری میتونم شوهرآهوخانوم رایگان دان کنم شمامیدونین؟چه جورکتابیه

چطوری میتونم شوهرآهوخانوم رایگان دان کنم شمامیدونین؟چه جورکتابیه

من خوندمش البته کتابشو خیلی جذابه خیلی حتما بخون ولی بازم توصیه ام از رمانهای ایرانی آتش بدون دوده هرسه جلدش خارجی هم کوری بعد بادبادکباز

2706