2737
2739
عنوان

عفونت ادراری در بارداری

1558 بازدید | 24 پست

سلام خانمها حامله ام عفونت ادرارگرفتم دکتر بهم قرص سیپروفلوکساسین داده الان بروشورش نگاه کردم نوشته تو بارداری مصرف نشه حالا نمیدونم بخورم یا نه😦

محتاجم به دعا

من یه عفونت خیلی خفیف داشتم دکترم یه پودر ب نام فوسفونیکس داد،یه شب خوردم،دوباره آز دادم.برطرف شده بود

۳۵هفتگی اومدم بغل مامانم،چون پسر عجولی هستم و دوس داشتم زودتر مامانمو ببینم😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

جدی بگیرا عفونتتومن همین موضوع باعث شدکیسه ابم26هفته پاره بشه زایمان کنم

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن

خب دکتر تجویز کرده یعنی عیب نداره منم دارم میخورم البته برای گلوم نترس استفاده کن تا خوب بشی😉

دوستان ممنون میشم برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین  الهم صل علی محمد و آل محمد  
2738
وای الهی شکر ؛ منم الآن 27 هستم همش مینرسم از زایمان زودرس

ممنون،انشالله سرموقعه زایمان کنی،زایمان زودرس ادموبیچاره میکنه

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن
آره سخته بچه کوچولو موچولوئه خدا قوت❤

ممنون ولی الان پسرم فردا واردپنج سال میشه😍😍

2706