2737
2734

💧💦💧💧💦💧
آب را ول نکنیم
شاید آن بالاها
آدمی شیک و تمیز
بنز خود را دم در می‌شوید
یا کمی بالاتر
در حیاطی که ندارد سروته
یک نفر دارد استخرش را پرمی‌سازد!
«آب را ول نکنیم»
شاید این مایه جان، می‌رود تا که بشوید در و دیواری را!
مردم بالادست، خانه‌هاشان چه جلایی دارد! و هواشان، چه هوای ملسی!
باغشان غرق گل است، عاری از خارو خسی،
لیک...                                                                   مردم پایین دست، «خانه‌هاشان تنگ است»
زندگی‌شان لنگ است، کاسه شان بی‌آب است،
نانشان هم سنگ است!
«آب را ول نکنیم»
مردم بالادست، آب را می‌بلعند،
مردم پایین دست، «آب را می‌فهمند!

گاهی وقتا باید یه نقطه بزاری باز شروع کنی،باز بخندی😊،باز بجنگی😲،باز بیفتی و محکمتر پاشی😐،گاهی باید یه لبخند☺ خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی مرسی که یادم دادین به خودم تکیه کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

[QUOTE=64584599]عالی بود چقد معنادار وزیبا حالا شعرش مال کدوم هنرمندی بود؟ هنر نزد ایرانیان است وبس😎😎[/QUOTE

نمیدونم خوندم خوشم اومد گفتم اینجا بزارم

گاهی وقتا باید یه نقطه بزاری باز شروع کنی،باز بخندی😊،باز بجنگی😲،باز بیفتی و محکمتر پاشی😐،گاهی باید یه لبخند☺ خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی مرسی که یادم دادین به خودم تکیه کنم.

از ماست،که بر دوغ

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2706