2733
2734
عنوان

بهم میگه باید بری معاینه😑

4686 بازدید | 246 پست

من اصلا عجله ندارم برای ازدواج. ۱۹ سالمه. یه خواستگار خوب حدودا یه ماه پیش اومد که من جوابشو به دلایلی ندادم. الانم دوباره چند روز پیش اومدن که نظرمو بپرسن. منم گفتم باید فکرامو بکنم. حالا امروز مامان پسره پیام داده که عروس گلم میشه قبل جواب قطعیت معاینه بری؟ من اعتماد دارم ولی جهت اطمینان کامل میگم. میدونی که من همین یه پسرو دارم.

بعد نوشته اگه اشکالی نداره به مادرت نگو که یه وقت دلخور نشه از من. خودم میام دنبالت با هم بریم.

ما آشنای دوریم. همدیگه رو میشناسیم تقریبا. اصلا از این خواسته اش خوشم نیومد. خیلی ناراحت شدم. شما جای من بودید چه جوابی میداد بهش؟ راهنماییم کنید خواهشا🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بعضی خانوادها رسم دارن

دلخور نباش

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.
2728

عکس پلیز

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
بگو بشین تا برم

😂😂😂😂😂

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2738
2706