2737
2734
عنوان

احتمال بارداری؟

236 بازدید | 33 پست

سلام دوستان من 

من اول تیرماه اقدام داشتم تاریخ عادتم بیستو نهمه من بیست وشیشم بیبی چک زدم دوتا خط انداخت ولی خط دوم خیلی خیلی کمرنگ بود واسه همین ی دونه بیبی چک دیگه زدم اونم همینجوری شد خطی ک انداخته خیلی کمرنگه عکس گرفتم تو عکس مشخص نمیشه ولی با چشم تقریبا معلومه حالا میخاستم بپرسم احتمال بارداری هست یا نه؟ 

کسی مث من بوده؟ وبا وجود این بیبی چک باردار بودید یا نه؟ 

اره عزیزم من دقیاقا دو سه روز قبل موعدم زدم یه هاله خییییییلی کمرنگ افتاد تا روز موعدم هم اینکارو تکرار کردم اما همش همینجوری کمرنگ کمرنگ بود روز موعدم طاقت نیاوردم آز دادم مثبت بود ایشالا شمام بارداری

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تعریق زیادی دارم دیروز خیلی کسل بودم

فقط حس پریودی دارم ک خیلی استرسمو بیشتر کرده همش احساس میکنم الان مریض میشم سینه هامم واسه پریود دردناک میشدن الانم درد میکنه

سلام بچه ها منم 24 تیر باید پری میشدم و نشدم. 

زیر دل درد شدید دارم و حالتایی که قبل پریه و مثل حاملگیه. نمیدونم واقعا. از بس حامله نشدم نمیخوام امیدوار بشم.دیشب بی بی زدم ولی ببخشید ادرارم یه کم ریخت رو قسمتی که نتیجه رو نشون می ده. اون لحظه نشون نداد چیزی بعد بیست دقیقه اومدم دیدم منفیه.  

کلافه ام خیلی

خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰

سلام من امروز تازه عضو شدم, از این سایت اطلاعات مفیدی بدست اوردم. یه سوال داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم 😍

من دوماهه برای بارداری اقدام کردم تاریخ پریودیم 30 هست یعنی شنبه صبح 24 بی بی چک قطره چکانی مدیکور زدم یه هاله افتاد ظهر هم نواری مدیکور زدم دو خط پرنگ افتاد شب هم رفتم آزمایش خون منفی بود و بتا 2 بعد صبح 25 هم نواری و هم قطره چکانی زدم منفی شد خاستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟ خیلی استرس دارم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
2740
خاهش میکنم جواب بدید, کسی نیست راهنماییم کنه    

عزیزم بتای دو خیلی پایینه. 

به بی بی چک اعتمادی نیس ولی آز اصله. 

صبر کن به نظرم اگه حامله باشی بتا میره بالا دیگه. الان هنوز موعد پریت نشده که

خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰
میشه بگین علائم بارداری تو هفته های اول چیه؟ 

عزیزم میتونی تو سرچ نی نی سایت بزنی کلی برات میاره

نه half moon جان, شنبه باید پری بشم درضمن دکتر بهم قرص لتروزول هم داده بود برای روزایی که تخم گذاری دارم, آخه تعجبم از اینه که دو نوع مختلف بی بی چک هم نواری هم قطره چکانی مثبت شدن روز 24 ولی 25 که بی بی زدم منفی شد, برام دعا کنید آخه من خیلی سنم کمه و بی صبرم

Atie 78 جان علائم اولیه بارداری

نفخ شکم, تکرر ادرار,حالت تهوع, سردرد, کمردرد و زیر دل درد و حساس شدن پستان هاست ولی بازم دقیق تر میخاید سرچ کنید, معمولا تشخیص دادنش با علائم پریودی سخته یکم

تو این زمینه کسی نیست و جوابی نمیده!؟  

برای بقیه تاپیک ها همه آنلاین هستن و تند تند جواب میدن, پس اینجا چی 😑😑😑

2706