2733
2734
عنوان

تجربه بارداری

156 بازدید | 8 پست

سلام دوستان.میخواستم بدونم شما قبل اینکه بدونین باردار هستین چه علائمی داشتین.؟؟ممنون میشم.تجربه هاتونو بهمون بگین.چون خودم 5روز مونده به تاریخ پریودیم.یک هفته ست زیر شکمم شبیه درد پریودی درد میگیره گهگاهی.و دو سه روزه ترشحات شفاف و چسبنده از واژنم خارج میشه و غذا میخورم انگار رو دلم میمونه.ولی هیچ علائم دیگه ای ندارم.اینا میتونه علائم بارداری باشه؟؟

خداجونم اگه تو بخوای میشه...فقط معجزه کن.😢😢

ب علائم ها اعتماد نکن...چون داری تلقین میکنی احساس میکنی علائمارو داری امیدوارمیشی بعدشم یهو پری میشی و ...

ترشحاتم زیاد بود...ولی علاوه برهمه ی اینا خودم احساسمبهممیگف کهنی نی نی اومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دفعه اول که باردار شدم،قبل از اینکه بدونم فقط خوابم خیلی زیاد شده بود و هر غذایی که میدیدم دلم میخواست بخورم.

دفعه دوم چشام سیاهی میرفت و یه دل درد خیلیییی خفیف داشتم... همین..

با بالاتر رفتن سن بارداریم، علائمم بیشتر میشد.

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
2728
ب علائم ها اعتماد نکن...چون داری تلقین میکنی احساس میکنی علائمارو داری امیدوارمیشی بعدشم یهو پری میش ...

الهی عزیزدلم...شما هم اقدام هستین؟

نه عزیزم ....من پسرم الان دوسالش شده سره بارداری اولم بود علائمی که گفتم...ایشالله منم مهر میرم برا ...

انشالله که بسلامتی و خیر و خوشی

نه عزیزم ....من پسرم الان دوسالش شده سره بارداری اولم بود علائمی که گفتم...ایشالله منم مهر میرم برا ...

الهی عزیزم...انشالله به سلامتی و خیر و خوشی

2738