2733
2734
عنوان

ناز و عشوه ی زنانگی

19750 بازدید | 35 پست

سلام دوستان گلم من واقعا به کمکتون نیاز دارم   من ۱۴ سال هست که ازدواج کردم و سه تا بچه ی کوچک دارم تا حالا خدایی ش چیزی برای شوهرم کم نزاشتم تقریبا هر روز حمام میرم و لباسهام هم  مرتبه و روابط جنسی هم داریم ولی دیشب شوهرم بهم میگه تو اصلا ناز و عشوه ی زنانگی نداری !!!!! تو رو خدا بهم یاد بدید ناز و عشوه ینی چطوری!!!ینی آرایش!!!!؟؟؟؟؟ ینی چی دقیقا؟؟؟؟؟!!! خدا خیر کسی بده که منو روشن کنه!!!مزد راهنماییتون با حضرت زهرا(ص)

شما یاد. نگیر. اصلا

بجاش برید کلتس تنظیم خانواده

عشوه یاد بگیری بچه چهارم و پنجم و ششم هم می اد

شما بیا یه کلاس واسه ما بزار 😂

روزيكه از همخونهاي خودم رانده شدم، متولد شدم؛ خداجون منو تو دوستيم ممنونتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تاپیک سباست زنانه هست

استارترش فسقلمسقل

صفحات اول پر. هست از این مسایل

چکیده ش هم بخوای استارتر بهت ادرسشو میده

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
2728

ارایش چیه نه بابا؟؟؟

منظورش اینه که با قر بری تو بغلش خودتو لوس کنی با دلبری باهاش حرف بزنی قشنگ عشوه بیای.....باید قشنگ خبره باشی نه اینکه یه بار بکنی تمام...باید دائم درحال اینکار باشی...من بااینکار شوهرمودیوونه کردم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

ناز و عشوه یعنی گفتار و حرکات

به ظاهر نیست

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2740
ارایش چیه نه بابا؟؟؟ منظورش اینه که با قر بری تو بغلش خودتو لوس کنی با دلبری باهاش حرف بزنی قشنگ عش ...

تو عشوه گر کی بودی😁😁

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

والا من اول ازدواج کردم عقد بودم شوهرم عشوه گری دوست داشت میخواد منظورشو برسونه گفت مثل خاله شادونه حرف بزن🤣🤣اونوقت خاله شادونه دهن گنده 😤😤

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

بهترینش کلاس رقصه عزیزم 

کامل یاد میگیری

بقیه ش رو هم میتونی مقاله های مختلفو بخونی🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

زن جنس مخالف مرده وطبیعتاوقاعدتا بایدمخالف مردرفتارکنه ولوند حالاچندویژگی زن لوندوبهت میگم تاخودتوب این خصوصیات نزدیک کنی

زن لونداول ازهمه توحرف زدنش دقت میکنه اروم ومتین حرف میزنه صداشوبالانمیبره ازالفاظ بداستفاده نمیکنه وعزیزم گفتن توحرفای معمولشوفراموش نمیکنه،ارایش ملایم داشته باش ولباسای خانومانه بپوش موی کوتاه ولباس اسپرت مناسب خانوم نیس مگردرصورتی ک همسرت اسپرت دوسداره..همیش اززیورالات حتی ی گردنبدظریف استفاده کن..کارای مردونه وسنگین خونه روانجام نده تاهمسرت متوجه ش موجودظریفی،ب خودت اهمیت بده توانجام کاراازش کمک بگیرحتی بازکردن درشیشه مربا تااحساس قدرت کنه

⚠هُشـــدار کـه آرامـــشِ مـا را نخــراشــے⚠         ( روانشناس💐)
2706