2737
2739
عنوان

دلدرد نوزاد

206 بازدید | 10 پست

سلام دوستان نوزادم یه ماهه هست به طور مرتب هرروز ساعت چهار عصر تا هشت شب جیغ میزنه شکمش باد میکنه و صدا میده انگاری به راحتی دفع نمیکنه دیروز دکتر بردم قطره داده به نظرتون خوب میشه کسی استفاده کرده؟بعد میشه راهنمایی کنین من چی بخورم چی نخورم؟پسته که خوردم شدیدا جیغ زد دوروز صب تا شب شب تاصب

خدایا مرسییییی بچمو آفریدی!!!

کولیکه عزیزم دوره داره تا خوب بشه بعضی بچه ها تا چهل روزگیخوب میشن یعضی سه ماه بعضی حتی شیش ماه...قطره کولیک ایز بده تو ساعتای معین ک دکتر باید بگه دلدرداش خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفلاکس داره؟ اگه رفلاکس داره به هیچ وجه عرق نعنا و نبات داغ نخوری به من گفتن بخور بچه م داغون شد بردم دکاتر گفت نعنا رفلاکس بیشتر میکنه

من نوزادم که حس میکنم پی پی نکرده یه قاشق روغن زیتون میریزم رو غذام‌اونم‌پی پی میکنه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

سلام بعد از غذا چهار زیره  یا عرق نعنا بخور یک کم غذاهای نفاخ رو رعایت کن  منم پسرم ۵۰روزشه روزای اولهمینجوری بود همش جیغ میزد خودم یک کم خوراکم رو رعایت کردم  وبه پسرم هم روزی یک بار بیشتر موقع قولنج اب جوش نبات دادم توشم به اندازه نصف قاشق مربا خوری عرق نعنا ریختم الان خیلی ارومتره

2738

کولیک داره

دکتر نبردیش؟؟؟

کولیکز باید بدی بهش و پدی لاکت

بااینا ارومتر شاید بشه ولی کلا دوره داره باید بگذره

نزار خیلی گریه کنه نافش فشار بیاد

پستونک هم واسه بجه های کولیکی خوبه

آخه دکتر گفت گوشت اصلا نخور چه گاوی چه گوسفندی...هندونه چی کسی نبوده استفاده کنه درد بچه بیشتر بشه بخدا سه روزه هیچی نخوردم جز آب و خرما.آبمیوه های طبیعی چی نکنه ادیتش کنه؟لامصب توی نت همه چی و نوشته نخور....چیزای نفاخ اصلا نمیخورم البته دیروز قطره دادم موقع جیغ زودتر آروم گرفت دعا کنین خوب شهدسختمه اینهمه درد میکشه دلم میسوزه

خدایا مرسییییی بچمو آفریدی!!!