2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شرمندتونم.  بعضيا گفتن دروغه و منم گفتم گزارش بزنن. ٤ ساعت تابئ كردم و دونه دونه جوابشون رو ...

حداقل اینو بگو تو عروسی دختر عموت مادرشوهرت و دیدی یا نه؟

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

[QUOTE=64545835]من شرمندتونم.  بعضيا گفتن دروغه و منم گفتم گزارش بزنن. ٤ ساعت تابئ ك نمیدونم ولله...تاجایی که من خوندم چیز عجیبی نبود از بشر همه چی برمیاد. نی نی سایتیا عادت کردن به مچ گیری 

2738
[QUOTE=64545835]من شرمندتونم.  بعضيا گفتن دروغه و منم گفتم گزارش بزنن. ٤ ساعت تابئ ك نمیدونم ول ...

ان  شالله همیشه خوشبخت باشی نمیدونم چراتواین سایت یکی ازخوشیاش بگه بقیه ناراحت میشن برحسب تاپیک قبلیات میگم اقاتون چندسالس

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
من شرمندتونم.  بعضيا گفتن دروغه و منم گفتم گزارش بزنن. ٤ ساعت تابئ كردم و دونه دونه جوابشون رو ...

وای خدایا شما چرا اینقدر دروغ میگی تو ی تاپیک صفحه ۳۳ یه نفر گذاشته بود گفته بودی شوهرت نقشه کشه وخودت هم معماری خوندی وتدریس میکنی ولی تو این تاپیک مادرشوهر سابقت چیز دیگه گفتی

وای خدایا شما چرا اینقدر دروغ میگی تو ی تاپیک صفحه ۳۳ یه نفر گذاشته بود گفته بودی شوهرت نقشه کشه وخو ...

عزيزم من دروغ ميگم و تاپيك سركاري بود. من يه ديوانه ام كه ٤ ساعت وقتم رو گذاشتم چرت و پرت تايپ كنم. شما كه عاقلي چرا انقدر پيگيري. براي وقت و شخصيتت ارزش قائل باش ، رد شو ازش . 

ولي اگر درصدي حرفم راسته بدونين با تهمتاتون دلم رو شكستين و اين ميگرنم كه گرفته و چند روز درگيرشم رو مقصرين. 

ديگه ريپلاي نكن خواهشا. 

2706