2737
2734
عنوان

شير دادن خيلي سخته :( لطفا كمك

574 بازدید | 10 پست

بچه ها شماها روزاي اول چجوري شير ميدادين خيلي سخته واسم بچم ديروز بدنيا اومد ديروز خوب بود امشب از ساعت ٩ ديگه مكيدن و انجام نداد سينه هامم خيلي زخم شده نوكش كمه زنگ زدم بيمارستان گفت شيرخشك با سرنگ بده از كنار سينت تا سينت و بگيره بازم مك نزد چه كنم تجربه هاتون و بگيد

نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم. بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.

اول بروزیردوش اب گرم سین هاتوفشاربده بمال بذارنرم بشه.نوک سی نه پمادکالاندولا بزن گذاشتی دهنش فشاربده چندقطره بیاد بفهمه 

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد

برای زخم سر سینه ...فقط سر سینه ات رو بعد هر شیر دهی با آب بشور....خیلی جواب میده .من انواع کرمها رو زدم بی فایده بود فقط همین نجاتم داد.سمنو بخور شیرت زیاد بشه.شیرت رو زیاد بدوش تا مجرای سینه بیشتر باز بشه و بچه بیشتر تغذیه کنه....

در ضمن قدم نو رسیده مبارک...

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما بفرست پماد شقاق بگیرن برات و بزن به سینه هات تا یک ماهم بزن که خوب خوب بشه

سعی کن حتما شیر خودتو بدی بهش

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2731

عزیزم عنبرنسارا دود بده اب رو آتیش برا سینه هات .

اگر سزازین یا طبیعی هم هستی برا بخیه هات عالیه هرروز دود بده تجربه کردم ها عجیب موثره

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

دختر خوب دلیل اصلی زخم سر سینه بدشیر دادنه

شما احتمالا خودت رو میکشونی طرف نوزادت و سینه رو بد دهانش قرار میدی

اولا که نوزادت رو همیشه بکش طرف خودت و اینکه غیر از نوک سینه هاله قهوه ای دور سینه رو هم بذار دهنش

درضمن من یکماهه شیر میدم و همچنان موقع شیر دادن درد دارم نگران نباش

و اینکه اگه شیر نمیخوره حتما شیرخشک کم بهش بده تا زردیش بالا نره

من مقاومت کردم که فقط شیر خودمو بخوره تا الان درگیر زردیش هستم !

2740

کرم برای شقاق سینه حتما حتما حتما بزن وگرنه رسما بیچاره می شی اگه زخم بدتر بشه. توی حموم ماساژ بده سینه هات رو. از شیرت به یه دستمال بزن و بزار روی سینه (بذار بمونه روش) خیلی کمک می کنه. مکش بچه باید صحیح باشه، اگه بچه فقط نوک سینه رو مک بزنه خیلی دردناکه و زخمی میکنه. باید تمام قسمت تیره اطراف نوک سینه تو دهان قرار بگیره. تو اینترنت سرچ کن و چند تا ویدیو از یوتیوب راجع به breast feeding ببین. در نهایت دو هفته اول شیر دهی خیلی خیلی سخته عزیزم، تحمل کن و تا جایی که می تونی شیر خشک نده. موفق باشی 🙂🙂 

منم نوک سینم زخم شد هر روشی انجام دادم فایده نداشت تا یه پرستار بهم گفت از  کره استفاده کن خیلی خوب بود تازه بهتر از پماد هست که معلوم نیست توش چیه و موقع مکیدن وارد ذهن بچه میشه

سلا خانم  من کار خییییییلی مهمی باهاتون دارم.در مورد نوزادمه لطف کنید جواب بدید.توروخدااا

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏