2733
2734
عنوان

هفته 26 بارداری

41297 بازدید | 49 پست

سلام 

بچه ها الآن 26 هفته 5 روزمه کمر درد با سن درد رگ سیاتیکم میگیره عورتم درد میکنه و ... الآن هم یکمی انقباض داشتم ؛ وای یعنی چیه ؟! 

نکنه علائم زایمان زودرسه؟؟

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

طبیعی نگران نباش کمر و لگن خوب لگنت جا باز میکنه طبیعیه بقیه مواردم ک کلا تازه شروع شده فقط انقباض اگ پشت سر هم بود یا شدید حتما برو دکتر

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
طبیعی نگران نباش کمر و لگن خوب لگنت جا باز میکنه طبیعیه بقیه مواردم ک کلا تازه شروع شده فقط انقباض ا ...

تعجب کردم زیر شکمم سفت میشه بدون درده ؛ ولی یچیزی گه گاهی هم درد پریودی میاد سراغم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم برو بیمارستان

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
تعجب کردم زیر شکمم سفت میشه بدون درده ؛ ولی یچیزی گه گاهی هم درد پریودی میاد سراغم 

منم گاهی دلم درد میگیره بعضی وقتام سفت میشه اگ میخوای خیالت راحت شه فردا یه سر برو دکتر

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

دور ازجونت من۲۶هفته بااین علایم نارس بدنیا اومد و...

انشاا...چیزی نیس.ولی پاشو برو

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
مبگم بیدار بمونم اگ انقباض داشتم باز برم میترسم بخوابم اقباض باشه نفهمم

اره. حواست۶دونگ باشه بلاخره

عزيزم تمام دردا به جز انقباض طبيعيه حتما دكتر برو شايد نياز باشه قرص ايزوپرين بدن بهت از زايمان زودرس جلوگيرى كنن،من هفته ٣٢انقباض و درد داشتم ايزوپرين و هيوسين بهم دادن تا هفته ٣٧ميخوردم

علائمت چی بود عزیزم ؟؟

دقیقا همین علایم.کم کم فواصل انقباض و درد کمتر شد. مادرشوهرم گفت سردی کردی😑😑😑 بعد از ۶ساعت لک بینی و خونریزی و بعد از۹ساعت شروع درد و زایمان زودرس دور از جون همه

دقیقا همین علایم.کم کم فواصل انقباض و درد کمتر شد. مادرشوهرم گفت سردی کردی😑😑😑 بعد از ۶ساعت لک بین ...

آخی عزیزم ؛ اصلا نموند ؟! مگه نمبگن 7 ماهه میمونه ؟!

آخی عزیزم ؛ اصلا نموند ؟! مگه نمبگن 7 ماهه میمونه ؟!

زیره۳۰کمه احتمالش. ریه نداشت چون دیر امپول بتا رو زدم.

بستگی به وضعیت ریه داره.۱هفته زنده بود فقط

چیشد بعدش؟؟؟ خوابوندنش تو دستگاه؟؟؟؟

توانکباتور با کلی تجهیزات. اکسیژن. چادر نور برا زردیش. سرم و مانیتور برق و....توصورتش کلی لوله بود. ولی بازم توان داشت انگشت باباشو بگیره.

فقط یکبار شوهرم اومد برا دیدنش. طاقت نداشت.

من هرروز 

زیره۳۰کمه احتمالش. ریه نداشت چون دیر امپول بتا رو زدم. بستگی به وضعیت ریه داره.۱هفته زنده بود فقط

وای متاسفم چقد سخت بوده شرایطتون....دلیل خاصی داشت که انقباض هاتون شروع شد؟فعالیت زیاد یا چیز سنگین بلند کردن یا نزدیکی؟

لطف حق شامل شده بر حال ما...
2706