2733
2739
عنوان

رقص دونفره عروس و داماد

4340 بازدید | 24 پست

بچه ها شما رقص دونفره داشتید واسه عروسیتون؟؟من یک کلیپ نگاه کردم اما شوهرم پیشم نیست تازه 5 روز قبل عروسی میاد خودم بلدم برقصم رقصم خوبه.اما شوهرم بلد نیست آخه😟من کامل تمرینش کردم رقصرو ولی چه فایده تنها😔انقد دوس داشتم اونم بلد بود و عین مجسمه نبود باهم سالسا میرقصیدیم یا منو بغل میکرد میچرخوند اما میگه دیسکم میگیره.😐چاقم نیستم ها..لاغرم..حس میکنم عروسیم معمولی میشه مثه همه عروسیا..میگه میام تمرین میکنیم..اما وقتی نمیمونه😔استرسم میگیره بهش فک میکنم..دفعه قبل هم که اومد مریض شدم شدید اصلا نشد تمرین کنیم..بعدم که رفت جنوب(اونجا کار میکنه)

عسلويه هس همسرت عزيزم؟؟؟يا بندرعباس؟؟

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقيقا عين نامزدي خودمي كه همسرم دقيقا دو روز مونده به عروسي اومد

اما من تو اين مدت بيكار نبودم ٤ماه بود ميرفتم كلاس رقص

خودم ١٠تا مدل رقصيدم

تازه گروه رقصم اورديم 

همه مهمونا كف كرده بودن

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
شوهر منم اهل رقص نیس ولی تانگومون عالی شد، شوهر منم جنوبه کارش!!

اقمارين؟؟

عسلویه است عزیزم

خودت برو بهترين كلاس رقص

انقد خوشگل برقص كه همه كيف كنن

كي هس عروسيتون؟؟

2738
یه رقص انتخاب کن که داماد زیاد اکت نداشته باشه

رقصای یوتیوپ رو نگاه کردم ایرانیا اصلا حرفه ای نمیرقصیدن وهمشونم نوشته بود رقص فوق العاده عروس و داماد😒اما اینی که پیدا کردم خارجی بود خیلی نگاش کردم و تمرین کردم حفظ شدم😔خیلی قشنگه اگه اونم بتونه

خودت برو بهترين كلاس رقص انقد خوشگل برقص كه همه كيف كنن كي هس عروسيتون؟؟

من 7 مرداد..رقصم خوبه..فک میکنن رفتم کلاس رقص😂اما خب رقص دونفره واقعا خیلی رمانتیکه😢حیف

بله اهوازن، 14-14 شما همسرتون جنوبن؟

بله ولي من خودمم ساكن جنوبم و تو غربت

من 7 مرداد..رقصم خوبه..فک میکنن رفتم کلاس رقص😂اما خب رقص دونفره واقعا خیلی رمانتیکه😢حیف

دو روزه ميتونين يچيزي از اب دربيارين ولي

بايد ٢٤ساعته تميرين كنين دو روزه

برای تانگو یه آهنگ خاص بذار زیادم نمیخواد داماد رقص بلد باشه باهم عاشقانه بخونیدش، شما رقص تکیو تمرین کن خودت

دنیام=شوهرم+دخترم  
2706