2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم روز خواستگاری گریه میکرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 46 پست

ماجرا از این قراره ک خواهر شوهرم فوق العاده سطح توقش بالاس و به ۲ تا از خواستگاراس اصلا اجازه اومدن نمیده ولی وقتی میبینه من کوچک ترم و توی طایفشون میگن موند  ناراحت شده میگه چرا کسی باب دل من پیدا نمیشه 

اینم‌بگم ک فوق العاده  خوشکله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون 4 ساله با همیم الان تازه اقدام کردن

اوهوم..ولی هنو باید صب میکردن تامشکلشون حل شه بعد اقدام میکردن

دنیاهمه هیـــــــچ وکاردنیا همه هیـــــــچ، ای هیــــچ برای هیـــچ بر هیــــچ مپـــیچ...دانی که پس از مـــــرگ چه ماندباقی؟عشق است ومحبت است وباقی همه هیــــــــــــــچ😚👍
2738

یا خدا اومدیمو کسی نخواد بگیردش تکلیفت چیه 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
دکتره خواهر شوهرم

درس پیدا میشد شوهر مگه همیشه بود خوب شوهر میکرد گور پدر درس😂😂😂😂😂

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
منم پسرشون اذیت میکنم همش براش شرط میزارم

نکن خواهر بیخیالت میشن دخترشون شوهر نداره میرن دنبال بهانه اوناتورو میپیچونن نکن اینکارو 😂

چکار کنم صبر کنم ؟؟

چاره چیه یه یه ماه وایستا ببین یه کری کوری کچلی میاد بگیرتش 

2706