2733
2734

سلام بچه ها مامانم رفته آزمایش ببخشید ها مدفوع تو بهداشت محلمون گفتن تست فیت مثبته و خون مخفی تو مدفوعه الان فردا فرستادن بیمارستان بره خیلی میترسم سرچ کردم تست فیت مال سرطان رودس تورو خدا کسی اینطور شده ک مشکلی نداشته باشه

فقط که از سرطان نیست. زخم معده یا روده هم ممکنه باشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه  تست فیت تو اینترنت نوشته اگه مثبت باشه سرطانه

خوب برای اطمینان تست میکنن. نه اینکه حتما فک کنن خدای نکرده وجود داره. من گلبول سفید خونم پایین بود دکتر چند تا آزمایش نوشت وقتی سرچ کردم دیدم برای مغز استخوان و ایناست. نگران نباش توکل بر خدا ایشالا چیزی نیست

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2731

بهداشت برای بررسی بیشتر فرستاده بیمارستان. همونجوری که دوستان گفتن خون تو مدفوع چندتا علت داره اینجور نیس که حتما بخاطر سرطان رودس. اگر نگران وضعیت مادتون هستین ببرینش پیش متخصص داخلی احتمالا برای بررسی بیشتر براشون کولونوسکوپی بنویسن ان شاالله که هیچی نیس نگران نباشین

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103