2737
2734

قبلا به شوهرم گفتم حق نداره جاشو جدا کنه چندروزه قهریم اونم جدا میخوابه شما جای من باشین چه رفتاری میکنید خیلی حالم بده اعصابم خورده ازش متنفرم

انقدگریه میکنم وغرمیزنم تاپشیمون شه...آخرشم میگم تقصیرتوبود...😁

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

میرم پیشش میخوابم. البته این مساله یکی از خط قرمزهای ماست

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منكه خودم ميگم برو تواتاق نباش دريچه ي كولرم ببند بچم مريض ميشه ايشونم فعلا مثل كنه چسبيدن به تخت جدابشوهم نيستن 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2731

گلم هروقت ک باهم خوب بودین این مطلب رو بهش بگو. چون وقتی زن و شوهر دعوا میکنن جاشونو از هم جدا میکنن دیگه آشتی کردن زیاد طول میکشه.مثلا بهش بگو وقتی پیشم میخوابی بیشتر دوست دارم 

عشق ینی❤دخترم و باباش❤
2738

دو ساله رو زمین میخوابه من رو‌تخت .کار داشته باشه کناره منه ولی خوابش رو زمین چون رو تخت کمردرد میگیره تشک هم عوض نمیکنه خسیس 😕 منم تخت و دوس دارم تازه جام بازتره خخخخ

البته اوایل خیلی ناراحت بودم بعد دیدم بیفایدست تقریبا بیخیال شدم .الانم بخوام میاد رو تخت ولی بعد یک شب برمیگرده زمین . اینکه اتاق دیگه بخوابه اصلا و ابدا نمیذارم ..ولی خسته شدم گاهی ادم میخواد کله شو بذاره بازوی شوهرش نمیتونم ☹️☹️☹️☹️☹️ الان میرم رو نخش چرا یادم انداختی؟

چرا من برم مگه اون کیه که جدا بخوابه من برم پیشش حالم ازش به هم میخوره

میگم که عزیزم زندگیا فرق داره باهم .شما حتما شوهرتو میشناسی چجوریه همونجوری که صلاح میدونی رفتار کن

والا اونکه قهر نمیکنه منم که قهر میکنم  اونم سعی میکنه با صحبت رفع و رجو کنه ولی کلا اگه دعوامون شد من خیلیم مشکل ندارم جدا بخوابه که کلا این نمیشه میزاره من بخوابم بعد میاد

واقعا براتون سخته تنها بخوابین؟

اون فهمیده به این مساله حساس هستی داره حالت و میگیره .برو جایی که خوابیده چراغ و روشن کن بعدم بگو اینجا اتاق خواب نیست یا نخوای یا اتاق خودت . باهاش حرف زیاد بزن مشکل و دوتایی حل کنید وقتی ب جای خوابش حساسی قبل از وقت خواب اگه شد  یجوری باهم آشتی کنید 

2706