2733
2739
مگه میشه سر بچه بزرگه ازونجا بیاد ولی رحم گشاد نشه هیچ فرقی نکنه

عزیزم پلاستیک نیست که کش بیاد و همونجوری بمونه..رحم و واژن خاصیت ارتجاعی داره..من از خیلی ها پرسیدم..گفتن اصلا شوهرمون قبل و بعدش تفاوتی احساس نکردن..الان تمیز بخیه میزنن به اندازه اولش..مثل قدیم نیست که پاره بشه و بهش نرسن

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قابل توصیف نمیباشد😁اولاش مثله درد پریودیه بعدش کمر درد و احساس دفع شدیدددد دوست داری هرجوری هست راح ...

پریشب دل درد داشتم رفتم بیمارستان رفتم بلوک زایمان خانم داشت جیغ میزد پاهام سست شد 

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍
2728
قابل توصیف نمیباشد😁اولاش مثله درد پریودیه بعدش کمر درد و احساس دفع شدیدددد دوست داری هرجوری هست راح ...

چه سخت😞😞😞

دلم يك دوست ميخواهد كه بشود با او حرف زد و بعد پشيمان نشد.
2738
سلام دوستای عزیزم واقعا خیلی دوس دارم درد زایمان طبیعی یکی برام توصیف منه کسایی که تجربه داشتید میشه ...

اولش درد کمه مث همون پریودی بعد هی بیشتر میشه.هی میگیره و ول میکنه.فاصله ش زیاده تا کم کم که فاصله هاش کوتاهتر میشه.وقتی فاصله ش خیلی کم بشه و دهانه رحم باز بشه هی دردها هم بیشتر میشه.کیسه اب که پاره بشه درد دوبرابر میشه.انقدر درد داشتم که باخودم فکرمیکردم خودمو از یه جایی بندازم پایین تا راحت بشم.ولی بعد زایمان که بچمو دیدم همه چیز زود یادم رفت و فقط محو تماشای بچم بودم.هیچوقت اون صحنه ها یادم نمیره چه لحظات سخت و پردردش چه لحظات شیرین و به یاد موندنیش😍

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
چرا عزیزم؟ حتما زایمان سختی داشتی؟

زایمانم خیلی خیلی راحت بود تا جایی ک ماما میگف تو واقعا درد نداری ؟ باورش نمیشد اون یکی ماما ک کار زایمانمو انجام داد خیلی بی رحم بود بهم گف پاره پوره شدی خانوم و من همه ی ذوق و شوقم رو از دست دادم گفتم چرا گف من چ میدونم حتما گوشت نمیخوردی ؟ گفتم نه اینطور نیس 

خیلی زیاد بخیه خوردم نمیتونستم بشینم دکترم بالای سرم نیومد

عزیزم من شدیدا اصرار داشتم که طبیعی زایمان کنم فکر میکردم دردش رو بتونم تحمل کنم و فکر میکردم از سزارین بهتره اما وای وقتی دردم شروع شد وحشتناک بود فکر میکردم الانه که بمیرم بعدش هم تا دو هفته از درد مقعد و بخیه ها نمیتونستم بشینم بچم که برای زردی بستری شد بیمارستان کسایی که یکی دو روز بعد من زایمان سزارین کرده بودن قشنگ حالشون از من بهتر بود من که خودم به همه پیشنهاد طبیعی میدادم دیگه چنین پیشنهادی به کسی نمیدم تازه من بچم زود دنیا اومد و خیلی ریز بود اما وحشتناک بود 

2706