2737
2734

به نظرتون برم یه دکتردیگه؟یاخودم شیاف بزارم ازفردا

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطور تو سونو نگفته ودکتر متوجه شده، عزیزم تا جایی که من تو این یک ماه سرچ کردم وتوجه شدم تنها راه در ...

نمیدونم والا.موندم.انشالله فردایکاری میکنم دکتری چیزی

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️

روزه شک دار نگیر اول برو بیمارستان که قراره زایمان کنی برو اتاق زایمان سونو رو ببینن، شاید اونها نظرشون چیز دیگه ای باشه شاید بخوان ی سونو دیگه ای بدی، بعد با ی دکتر خوب مشورت کن استرس وشک منو کشت تو این مدت چهار تا سونو تو این ماه دادم 

روزه شک دار نگیر اول برو بیمارستان که قراره زایمان کنی برو اتاق زایمان سونو رو ببینن، شاید اونها نظر ...

اره حتماافردامیرم تاخیالموراحت کنم

بعدش خوب شدن؟چیکاراکردن هنش استراحت کردن؟دکترگفت تایکماه رابطه اصلانداشته باش کارنکن اصلامثل پیاده ر ...

بعضی ها اره بعضی ها نه تا ماه نهم خونریزی داشتن

یه دوس داشتم مامانش اومد ازش نگهداری کرد حتی ناهار و... هم نمیپخت، زود خوب شد

یکی هم داشتم کار نمد میکرد چون سفارش داشت مجبورا کار کرد تا ماه نهم لک بینی  و خونریز داشت.

استراحت کن تا خطر رفع بشه عزیزم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2740
بعضی ها اره بعضی ها نه تا ماه نهم خونریزی داشتن یه دوس داشتم مامانش اومد ازش نگهداری کرد حتی ناهار ...

یعنی بدون شیاف با استراحت خوب میشه؟

شیاف باید استفاده کنی

پس چرادکترم نگفت بهم؟😔

پس چرادکترم نگفت بهم؟😔

من خودم لکه بینی داشتم هنوز معلوم نبود هماتوم هس یا چیز دیگه

شیاف مصرف میکردم وقتی فهمیدم هماتوم نیس دکترم دیگه تجویز نکرد

کاش یه دکتر دیگه بری یا زنگ بزن از منشی اش بپرس

یا شایدم چون لکه بینی نداری نداده بهت

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
من خودم لکه بینی داشتم هنوز معلوم نبود هماتوم هس یا چیز دیگه شیاف مصرف میکردم وقتی فهمیدم هماتوم نی ...

اره بهم گفت تالک بینی پشت هم ودردپشت سرهم نداشتی نزار