2737
2739

سلام.من یه بچه 5 ساله دارم.از پارسال برنامه ریزی کرده بودم برای اینکه امسال مرداد ماه اقدام کنم برای بارداری دوم.دلم میخواست فاصله سنیشون یکی دو سال کمتر بشه ولی شرایط اکی نبود.الان تقریبا همه پیش نیازهای پزشکی رو انجام دادم و کلللی با خودم کلنجار رفتم به خاطر شرایط بی ثبات کشور و نگرانی از تحریم های دارویی و ..خلاصه که تصمیم داشتم همین ماه اقدام کنم.امروز جلسه مشاوره داشتم با مشاور کودکی که خیلی قبولش دارم.بهم گفت اصلا دوران کلاس اول بچه با نوزاد جدید تداخل نکنه.میگفت خیلی به مشکل مبخورم و علاوه بر مدیریت رابطه بچه ها و حسادتی که پیش میاد و ..که خودش کلی انرژی و راهکار میخواد کلاس اول بی نهایت پرکار و حساس هست و والدین باید کللللی تایم بزارن تو خونه برای بچه و با وجود یه نوزاد جدید شرایط خیلی سخته.من قبلا هم از دوستام شنیده بودم ولی میخوام بدونم واقعا تا این حد پر کار و حساس هست؟ یعنی واقعا به مشکل خواهم خورد.من خیلی رو این موضوع حساب کردم .حس میکنم اگه الان نشد دیکه کلا کنسل کنم.یه وقتم میگم اگه یکی دو ماه اول باردار شدم که اوی اگرنه بیخیال شم اینجوری تا شروع دبستان نوزاد چهار پنج ماهه شده هر چند مشاور اینو هم.رد کرد

سخته ولی شدنیه😅😅😅😅

تاوقتیکه تقلب می‌کنی!!!تاوقتیکه دنبال پارتی بازیهستی .تاوقتیکه وای‌فای‌ بقیه رو هکمی‌کنی!!تاوقتیکه قوانین عادیشهروندی رو رعایت نمی‌کنی!!تاوقتیکه تو ساعت کاری اداریت کارشخصی می‌کنی باکمال احترام باید بگم غلط می‌کنی ژست انتقاد ازمسئولین می‌گیری. مسئول که از مریخ نمیاد، ازهمین مردمه!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نی نی خواهر من توی دوران پیش دبستان خواهر جونش دنیا اومد... یعنی پیشش دبستانی و نی نی .. اصلا سخت نگذشته بهش... قشنگ هم برای مدرسه ایش وقت میزاره هم راحت به نی نی میرسه.... همه چی ربط به رفتار و رخورد خودت و اطرافیانت داره... وقتی بچه دنیا بیاد هی بگی بزرگه اذیت میکنه حسودی میکنه... همین پیش میاد.. ولی از اول کاری کن روابطشون با هم خوب بشه هیج مشکلی پیش نمیاد

خدایا به خاطر تمام محبتت شکر ... من و پسرهام
2731

عزیزم من کلاس اولی با دوقلو داشتم اون رفت اول اینا۶ ماهشون بود😑سخته ولی میگذره

به خودت وهمسرت هم بستگی داره

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

خیلی سخته اگه کمک داری میتونی ولی کارت خیلی سخت به خصوص کلاس اولی الان که معلما کلی سخت میگیرن به غیر از درس  کار عملی هم زیاد دارن

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
نی نی خواهر من توی دوران پیش دبستان خواهر جونش دنیا اومد... یعنی پیشش دبستانی و نی نی .. اصلا سخت نگ ...

پیش دبستان رو نگفت البته.کلاس اول.اونم به خاطر اینکه گویا مادر و پدر باید خیلی زمان بزارن تو خونه در رابطه با تکالیف مدرسه

2738
خیلی سخته اگه کمک داری میتونی ولی کارت خیلی سخت به خصوص کلاس اولی الان که معلما کلی سخت میگیرن به غی ...

به جز همسرم کمکی ندارم.اونم ساعات  کارش زیاده ولی خب ادمی نیست که بتونه و کمک نکنه

چه طور مدیریت کردی؟خیلی سخت بود نه؟

خب دیگه الان اقدام کنی تا پی دبستان بچخ ات دنیا میاد ایشالا .. به کلاس اول نی نی سه مماهش هم باشه خوبه

خدایا به خاطر تمام محبتت شکر ... من و پسرهام
چه طور مدیریت کردی؟خیلی سخت بود نه؟

راستش من پسرم بشدت بهم وابسته بوحالا دوقلوی کم وزنم رودستم بودافسرددگی زایمانم داشتم

واقعاسخت بود.پسرم شیطونترولجبازشده بود میپریدبغلم نمیذاشت اوناروبغل کنم

به مرورهی بهش میگفتم ایناروواسه توآوردم یکمم مسئولیت دادم بهش تاخوشش بیاد

باباشم زیادمیبردش بیرون

دوران سختی بودولی وسواس نشو زیاد

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

من خودمم الان به فکر بچه دوم هستم و کارهای پزشکی رو هم انجام دادم طبق برنامه خودم گفتم اگه تیر و مرداد سال بعد بچه دومم به دنیا بیا پسر اولم پیش 1 رو تمام کرده و از مهر سال بعد وارد پیش 2 میشه

و اونطور که من پرسیدم پیش 2. خیلی سخت نیس و بچه دومم هم تا زمانی که پسرم بره اول تقریبا 1 سال و چند ماه میشه

حالا با این تفاسیر بازم میترسم پسرم برای کلاس اول اذیت بشه

منم دو دلم ...

خدایا کمکم کن تا عاشقانه ترین نگاه ها را در چشمش بریزم.
2706