2733
2734
عنوان

نی نی پسر میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 40 پست
یعنی چایی دم کنم توش دارچین بریزم؟؟

نه چوب دارچینو دم کن .بریز توقوری مثل چایی دم کن بخور

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به نظر من خودت رو دوست داشته باش. از جنسیت خودت لذت ببر و بهش افتخار کن. اون وقت فامیل شوهر که هیچ، خود خدا هم نمی تونه باعث بشه یک جنس رو به یک جنس دیگه ترجیح بدی.

در مرحله اول توکل ب خدا  بعدش از اول پری تا روز تخمک گذاری  دو سه کیلو خرما بخور موز بخور تخم هویج دم کن بخور دارچین و زنجبیل و هل و میخک و قولنجان و جوزهندی بانبات دم کن بخور بعده هر وعده غذات دون فلفل سیاه بخور ده تا عسل و سیاهدانه ناشتا بخور گوشت گوجه خیار لبنیات و هندوانه نخور و از همه مهمتر آز شوهرته ک باید خوب باشه 

2731

واس شوهرت پودر دارچین زنجبیل هل میخک قولنجان جنسینگ خرنوب سیاهدانه رو با دو کیلو عسل قاطی کن ناشتا و موقع خواب بده بخوره ی قاشق خودتم بخور بهش دمنوش ریشه کاسنی بده با خرما بخوره هرشب خودت ماه اقدام بعد اتمام پری تا هفت شب واژینال عسل طبیعی کن و عنبرنسا دود بده ب واژنت و هر روز تا روزه اقدام تو جوش شیرین و آب جوش سرد شده بشین واس شوهرت هرشب کمپرس یخ واس بیضه هاش استفاده کن ب شوهرت گردو بادوم بده ولی خودت نخور کلسیم داره و روز۱۴پری برو سونو اگه تخمک خوب داشتی آمپول اچ سی جی بزن آزاد بشن بعد فقط ی بار اقدام کن اونم۳۶ساعت بعد تزریق اچ سی جی بازم بگم

اصلآ نباید عفونت داشته باشی و دقیق دقیق دقیق لحظه تخمک گذاریت اقدام داشته باش شوشوت از ده روز قبلش ارضانشده باشه و دخول عمیق باشه و سجده ای باشه اقدامت و حتما ارضا بشو اگه شوهرت نمیتونه ارضات کنه حین رابطه قبلش با تحریک کولیتوریس  ارضات کنه بعد خودش شروکنه

2738

وقتی میبینم هنوز هم یک عده دنبال بچه پسرن خداروشکر میکنم دارم دختر عزیزتر از جونمو ازین کشور عقب مونده نجات میدم. متاسفم برای زنهایی که خودشون جامعه مردسالار رو پرورش دادن و هنوز هم میدن هیچ امیدی به این نیست امثال شما به اصطلاح دخترای امروزی (ولی مشابه زنان قاجاری) پسرای .....تون رو بعدها تو سر دخترجواهر من نزنین. حق امثال شما ضعیفه نامیده شدنه.

وقتی میبینم هنوز هم یک عده دنبال بچه پسرن خداروشکر میکنم دارم دختر عزیزتر از جونمو ازین کشور عقب مون ...

بیسواد حسود 

ایشون راهنمایی خواستن واسه پسررر 

عقب مونده هم تفکر شماست ک عقلت نمیرسه بدونی یکی پسر دوس داره یکی دختر