2733
2734
عنوان

سقط در هفته ۷

765 بازدید | 104 پست

سلام دوستان

من پری روز در حالیکه طبق تاریخ پری ۹ هفته ام تموم بود رفتم سونو و بهم گفت ساک بارداری دفرمه شده و جنین از ۶ هفته رشد نکرده البته هفته قبلش هم تو سونو بهم گفته بود جنین ۶ هفته است در حالیکه طبق پری باید ۸ هفته میبود

دیروز هم با خوردن دارو سقط کردم 

اما امروز خیلی خون ریزیم کم شده 

میخواستم ببینم کسایی که سقط کردن الان طبیعیه که من فقط یک روز خون ریزی شدید داشتم؟ یعنی دفع شده کامل؟

الان هم خیلی ناراحتم 

حس خیلی بدی دارم

همش فک میکنم یعنی خدا بهم دوباره بچه میده😢😢😢

برو سونو ببين دفع شده يا نه،الانم مرتب بومادران و زعفران و نبات بخور بزار اگر چيزي هست بياد،منم پارسال شهريور همين تجربه رو داشتم غصه نخور اصلا،دوباره باردار ميشي انشاالله

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزيزم ناراحت نباش حتمن قسمتت نبوده انشالله اين دفعه، بعد سقط رفتي برا سونو كه بقاياش نمونده باشه؟؟ من بعد سقط ٢٥ روز خونريزي داشتم در حد پريودي

مرا قوليست با جانان كه جانان جان من باشد👪
2738
عزيزم ناراحت نباش حتمن قسمتت نبوده انشالله اين دفعه، بعد سقط رفتي برا سونو كه بقاياش نمونده باشه؟؟ م ...

دیروز سقط کردم البته با دارو

امروز باید برم دکتر 

احتمالا برام سونو میده

چند وقت بعد دوباره باردار شدی عزیزم؟

دكتر گفت بعد ٣ پري اقدام كن ولي من بنا به دلايلي جلوگيري كردم تا يكسال بعدش، ماه دوم اقدام خدا معجزه شو نشون داد😊

چند وقت بعد دوباره باردار شدی عزیزم؟

٥ ماه بعدش اقدام كردم همون بار اول خداروشكر گرفت قبلشم اصلا دكتر نرفتم فقط ٢ ماه يد و فوليك خوردم،خداروشكر اين بارداريمم بي دردسر بوده تا اينجا

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️

منم سقط تو همون حدودا داشتم خونریزی اصلن نداشتم تا یه هفته فقط در حد لک بینی و اینا بود بعد یه هفته هم کاملا پاک شدم

خيلى وقتا خوشبختى ميتونه از دونفره به خوشبختى سه نفره تبديل بشه..😍❤️خدایا ممنونم از هدیه قشنگت😍😍
دیروز سقط کردم البته با دارو امروز باید برم دکتر  احتمالا برام سونو میده

آره منم با دارو سقط كردم، انشالله هر چه زودتر دامنت سبز ميشه، روحيتو حفظ كن و به خودت و آقاييت تو اين ٣، ٤ ماه خوب برس، جفتتونم خرما زياد بخورين

عزیزم میشه بگی چی شد یهو رفتی سونو و بهت گفت رشدش متوقف شده؟مثلا دل دردی خونریزی چیزی داشتی که هفته ...

از هفته ۸ رفتم سونو برای قلبش که بهم گفت الان جنینت ۶ هفته است 

هفته دیگه بیا

هفته بعدش که رفتم گفت هنوزم ۶ هفته است و ساک بارداری دفرمه شده و قلب تشکیل نشده

2706