2737
2734

سلام به همگی، اتفاقایی تو زایمانم افتاد که دوست داشتم به شماهم بگم که واقعااا واسه خودم معجزه بود.

من از اول بارداری استرس زایمان طبیعی داشتم اینکه میگم استرس خیلی زیاد بود طوری که فکرمیکردم گریم میگرفت اخه من خیلی بد دردم و استانه تحملم پایینه، خلاصه توی دوران بارداری خیلی تلاش کردم که کاری کنم سزارین شم اما هم خودم هم بچه خداروشکر مشکلی نداشتن واسه زایمان طبیعی...

من اومدم نی نی ببینم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2740

به هردری زدم همه دکترا میگفتن ۸الی ۱۰ تومن میگیریم تا سزارین کنیم اونم اگه بیمه جریمت کرد با خودته من دیگه کامل امیدمو از دست داده بودمو خودمو آماده کرده بودم برای زایمان طبیعی اما ترس شب بیداری ها و کابوسام دست بردار نبود تا اینکه ۲۱تیر دردام شروع شد خیلی ترسیده بودم چند لقمه خوردم غذا حواسم به حرکت بچم بود اما یه ساعتی بود که تکون نخورده بود ....

خاطره زایمان دوس دارم خدا بچتو برات حفظ کنه بگو ک منم مثه خودتم نزدیک زایمانمه

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@

داریم میخونیم

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706