2737
2739

خیلیا میگفتن آتیش میگیره سرت انقد میسوزه

پس چرا هیچی حس نمیکنم😐😐😐

داره موهامو فویل میپیچه الان

قراره برا فردا حنابندونم اسپری رنگ مو بزنن دوتا رنگ موی متفاوت باشه عزوسی و حنابندونم😍😍😍

هایلایتم هم روی زمینه طبیعی موهای خودمه

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارک باشه خواهری ❤❤😍😍 

چه رنگی میکنی؟ 😀 

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
2738
مبارک باشه خواهری ❤❤😍😍  چه رنگی میکنی؟ 😀

هایلایت شیر نسکافه ای با تناژ یاسی صورتی

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
موهای خودتو که زدی خراب کردی رستاااا  رنگ موهات بدنشه؟

ن اتفاقا میگف زمینه موهات عالیه برا هایلایت

2706