2733
2739
عنوان

رمان خوان ها بیاین

151 بازدید | 16 پست

سلام 

رمان عاشقانه در حد دالان بهشت ،بامداد خمار،اسطوره،هم خونه و.... بهم معرفی کنید 

ممنونم 

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از تو میگریزم.پاورقی زندگی.سناریو.اسم بقیه رو یادم نیس متاسفانه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
راز یک سناریو

خوندم اینو 

معرکه اس😍😍😍

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
2738
از تو میگریزم.پاورقی زندگی.سناریو.اسم بقیه رو یادم نیس متاسفانه

راز یک سناریو 😍😍عالیه

اسطوره هم بخون اگه نخوندی 

خوندم اینو  معرکه اس😍😍😍

من منتظرم یکم فراموش کنم رمانشو تا دوباره بخونم ولی رمان های جدال پر تمنا و قرار نبود هم قشنگن 

من عشق به تو دادم و تو عمری به من درد/ این عشق چرا این همه بی رحم ترت کرد 
عزیزم شما خونید؟ جلد دومشو داری؟

جلد دومشو نخوندم ولی جلد اولشو خوندم خیلییییی عالی قلم قوی داره رمان اصلن قابل حدس نیس 😎

من عشق به تو دادم و تو عمری به من درد/ این عشق چرا این همه بی رحم ترت کرد 
جلد دومشو نخوندم ولی جلد اولشو خوندم خیلییییی عالی قلم قوی داره رمان اصلن قابل حدس نیس 😎

مگه جلد دومم داره؟

2706