2733
2734
عنوان

مامانا میشه بیاین...فرزند پسر....

216 بازدید | 43 پست

خانما از این که قراره پسردار بشم خیلی میترسم،از بزرگ کردنش،لباس پوشوندنش(منظورم اینه میخوام همیشه شیک باشه)از خطرا و اسیب هایی که تهدید میکنه تو دوران کودکی و نوجوانی و جوانی،از بزرگسالیش،از سربازی رفتنش،از بیرون رفتنا با دوستاو رفیقای بد و اینکه تا نصفه شب بیرون بمونه و نتونم کنترلش کنم یا مواظبش باشم،اخه میدونین بزرگ کردن و تربیت و پرورش یه پسر خیلی خیلی سخته،حداقل من اینطوری فک میکنم

کمکم کنین با این ترس و افکارم چیکار کنم،خیلی اذیتم میکنه،من فقط دوتا خواهر دارم برادر ندارم،اواسه همین شاید این فکرارو میکنم،از طرفی پسرای فامیلو که میبینم به شدت نگران میشم،من چیکار کنم؟

منم استرسی که سر پسرم کشیدم سر دخترم ندارم بخدا اینقدر میترسیدم با ادمهای بد همنشین بشه یکبار نذاشتم‌حتی خونه مادرم تنها بمونه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ترس تربیت صحیح بچه رو همه دارن دختر و پسرم نداره فقط باید بخدا توکل کنی و تربیت صحیح پیش  ببری😊

بچه هامون هیچ وقت اونی ک ما میخوایم نمیشن اونی میشن ک ما خودمون هستیم

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب همه چی بستگی به رفتار و تربیت خودت داره و اینکه واسش وقت بذاری و خونه رو جای آروم و درعین حال باحالی بکنی که بچه خونه رو دوست داشته باشه و توش به آرامش برسه! یه سری قوانینی هم تا یه سنیش میتونی برای خونه بذاری مثلا همه قبل 9شب خونه باشن! خوشتیپ بودنشم که کاری نداره

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

عزیزم دخترو پسر نداره .بچه اول من دخترِ.الان ۱۲ سالشه فک کن با این وضعیت جامعه چقد سخته کنترل کردنش.اونم زمانی که عقاید پدرش با دخترم جور درنمیاد

مهبد من ۹۷/۸/۱۴  زمینی شد😍

من یه پسر 4/5 ساله دارم 

سعی میکنم بهش درست زندگی کردن رو یادم میدم بهشت و جهنم رو یادش نمی دم فقط یادش میدم انسان باشه و درست کار خدا رو یه موجود مهربون بهش معرفی میکنم که همیشه هوای بنده هاشو داره نه کسی که منتظر ما رو تنبیه کنه 

خودم دارم درست زندگی میکنم که اونم یاد بگیره 

یه سری مثال اجتناب ناپذیره و باید انجام بشه در سن خودش تا بعدش اتفاق نیفته 

همسرم مسافرتهای مجردی و .... خیلی کار کرده که همش میگه کاش انجام نمی دادم ولی من فکر میکنم الان اگه سر زندگیه و خیلی کارا براش جذاب نیست به خاطر همینه که تجربه کرده کسی که تجربه نکرده باشه همیشه چشمش دنبال این مسائل هست 

تو فقط یه انسان تربیت کن و یادش بده خونه شما چه قوانینی داره عزیزم (البته قوانین منطقی )

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

همیشه راجع به ترس و نگرانیم با شوهرم حرف میزنم ولی همش بهم میگه کنترل و تربیت یه پسر خیلی راحت تر از دختره،حرفشو هیچ وقت نتونستم هضم کنم،شماها هم نظرتون اینه؟

اگه اره چطور؟

2706