2733
2739
عنوان

گیسوام.دخترم زردی گرفته تو رو قرآن دعاش کنید😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4888 بازدید | 104 پست
ای جانم خدا شما ادمای مهربون و حفظ کنه..انرژی گرفتم😍

اره عزیزم قوی باش خوبه که میگذره.چندروز دیکه توو خونه ای وداری با دخترت عشق میکنی.سر حال باش وتلاش خودتا بکن وفقط شیر شیر شیر

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم زردی داشت 18.8 بود بستری شد.شیر نمیخورد بی حال بود بدنش سرد.من که اون روز از گریه مردم.5 روز زایمان کرده بودم سزارین دردش .سینه هام زخم.ولی وقتی بستری میشه خیلی زود میاد پایین.بیمارستان شهرمون جا نداشت رفتیم شهر دیگه اونجا هم گفتن زردیش بالاست دکتر میترسید بستریش کنه.ولی خدا رو شکر بستری شد و بعد دو روز مرخص شد

و
2731

عزیزم دختر منم زردی داشت شکمش کار نمیکرد بهش شیرخشت دادم شکمش کار کرد ویه ماده ی سیاه دفع کرد همون باعث شد بیاد پایین البته یه هفته بعد دوباره رفت بالا ولی نه خیلی بهش حتما دو برابر وزنش قطره استریل شیر خشت بده

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

وای گیسو من هیچوقت به موقع نمیرسم

مبارک باشه دنیا اومدن نی نیت 

نگران نباش زردی رو همه بچه ها دارن امیدوارم زودتر درجه زردیش بیاد پایین و بیاریش خونه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740

طبق معمول دیر رسیدم ولی همیشه به یادت بوده و هستم عزیزم

گیسو قوی باش،تو دیگه مادر شدی

اون بچه به روحیه ی بالای تو نیاز داره

البته که دیر شده اما میگم شاید بدرد بخوره

هانای من هم زردی داشت

جدای از درمان های پزشکی گذاشتیمش توی پرپین

و خودم تا مدت ها شاطره میخوردم و دست و صورتشو با شاطره خیس خیس میکردم

ترا خدا اصلا نگران نباش الان هانای من رفلاکس شدید معده داره و من دارم تمام تلاشمو میکنم که قوی باشم

هانا کوچولو رو ببوس از طرف من

من مامان یه جوجه پنبه ایه خوشمزه شدم   دوست عزیز من دارم یه بازی بزرگ با آینده ام میکنم،یه لحظه ته دلت بگو خدایا کمکش کن بخاطر جوجه پنبه ایش....
طبق معمول دیر رسیدم ولی همیشه به یادت بوده و هستم عزیزم گیسو قوی باش،تو دیگه مادر شدی اون بچه به ر ...

سلام.دختر منم رفلاکس شدید معده داره.میشه بگی خودت چ چیز هایی میخوری و دخترت چی میخوره؟خیلی نگرانم.

تیکرتولدیکسالگی دخترنازم هلساجونمه😍😍😗😗❤💝

تبریک عزیزم.نگزان نباش همه ی بچه هایی که شیر مادر میخورن زدی میگیرن.هیچی نیست براتون صلوات فرستادم.عکس هانا رو هم خواهرت گذاشت دیدیم ان شاالله قدمش مبارکه

ای بابا چی بگم آخه???
من به دعای نی نی ساتیها ایمان دارم همیشه واسم خوب بوده💖💖💖فقط اینجا آروم میشم😘

سلام گیسوی عزیزم

نشستم کل تاپیکاتو خوندم همه رو 

کلی ذوق کردمو خوشحال شدم برات

خیلی از خدا خواستم دختر نازو ملوست سالمو سلامت مرخص بشه

من۱۰ساله ناباروری دارم۲۹سالمه.و شدیدا بچه میخوام

تورو خدا موقعی که شیر میدی هانای خوشگلتو از خدا بخواه یکی تو دامن منم بذاره

خیلی داغونم همه دری زدم همه کاری کردم

دیگه بریدم تورو خدا دعام کنین😭😭😭😭😭😭

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 

عکس خوشگلتو بذار ببینمش

عاشق دخترم دلم میخواد یه دختر داشته باشم

خداحفظش کنه برات

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 

عزیز دلم از شنیدن خبر تولد هانای عزیزم خیلی خوشحال شدم قدمش مبارک  

ارزوی سلامتی برای خودت و فرشته کوچولوت دارم انشاله تاالان بهترشده

برات ارزوی روزهای پرازشادی وسلامتی کناردخترگلت دارم  

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2706