2726

سلام دوستای گلم..قرار بود بیام خاطره زایمان و بگم بخدا اصلا نشد شرمنده..حالام که درگیر زردیه هانام...امروز بستریش کردم..۲۰ بود😭😭خیلی سخته بچه هه خیلی😭😭😭میدونید من جقد سختی کشیدم تو بارداری و زایمان زود رس و همه چی...تو رو به خدا واسه دخترم دعا کنید صلوات بفرستینگفردا آزمایش بگیرن جوابش عالی باشه..ای خدا طاقت ندارم😢😢😭😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من به دعای نی نی ساتیها ایمان دارم همیشه واسم خوب بوده💖💖💖فقط اینجا آروم میشم😘

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب نیشه نگران نباش خواهر منم هم زایمان زودرس داشت هم بچش زردی گرفت الان سالم و‌سرحال مطمئن باش چیزی نیست و خوب میشع

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

عزیز دلم نگران نباش گلم

انشالله بستری که شده زودی زردیش میاد پایین. به خودت برس گلم که وقتی مرخص شد جون داشته باشی

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 

سلام اول از همه مبارک باشه 

بعدم زردی میاد پایین 

منم دخترم زه شب لستری بود 

دقیق یادم نیست چند بود 

ولی فرداش شده بود 11 که مرخصش کردن 

ترنجبین بدی میاد پایین

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

قربونتون برم..لایکتون میکنم ببخشید تک تک جواب نمیدم..انشالله به هر چی میخوایین برسین😘😘

عزیزم نگران نباش

زری ک عادیه خیلی از بچهها میگیرن

البته بیشتر پسرا

ولی نگران نباش اروم باش. خودتم اذیت نکن. البته میدونم سخته ولی..... 

ایشالا زووووود حالش خوب میشه عزیزم

تولدشم مبارک. ایشالا فدمش پر خیر و برکت باشه برات گیسو جان

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2706