2733
2734

سه ماه اینا.وای مزخرفن هیچوقت ازبین نمیرن فقط رنگ عوض میکنن لامصبا ازشون متنفرم کاش درمان داشت

تو دریچه کولرو جوری تنظیم نکن ک باد فقط ب خودت بخوره نمیخاد با ناعدالتی تو کشور مبارزه کنی😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سه ماه اینا.وای مزخرفن هیچوقت ازبین نمیرن فقط رنگ عوض میکنن لامصبا ازشون متنفرم کاش درمان داشت

پوستمون سفید باشه دیده نمیشه نه؟

نوپوست سبزه تابلو تره؟

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹

ترک هیچ درمانی نداره حتی برین خارج ازکشور من بارداری اولم تمام بدنم پرترک شد وهمش مونده هرجاتحقیق کردم گفتن درمان نداره این کرمها هم ماله پیشگیریه نه درمان

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
پوستمون سفید باشه دیده نمیشه نه؟ نوپوست سبزه تابلو تره؟

من پوستم سفیده ولی مشخصن مخصوصا توبازوهام خیلی بده وپشت ساق پاهام اعصاب ندارم ولی دیگه عادت کردم بشون 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2706