2733
2739
عنوان

دعوای خیلی شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 53 پست
نرو بزار فكر كنن نبودي تو خونه و متوجه نشدي

اخه صدای بچه هام میاد میدونن خونه ام.بعدشم موقع دعوا دخترم تو حیاط داشت بازی میکرد منم زود رفتم اوردمش تو.خیلی ترسیده بودم

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نباید بری خودت خوشت میاد وقتی دعوا میکنی یکی بیاد فوضولی کنه?

من بخاطر فضولی نمیرم.دلیلشو توضیح دادم

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
سلام به نظر من لزومي نداره الان برين چون اولا دعوا خانوادگي بوده و دوما احتمالا الان در شرايط روح ...

باشه عزیزم.ممنون

2728
خودمم همین فکرو میکنم ولی از یه لحاظم گفتم شاید بد باشه بهش سر نزنم.چون سنش بالاست  و تنهایتست ...

نه بابا نگران نباش اونا خانواده ان..هرچقدم دعواکنن ۲روز دیگه خوب میشن مثه هرخانواده ی دیگه ای...اصلابه روت نیار چون بعضیابدشون میاد ومیذارن پای فضولی ودخالت بعدشمامیشی ادم بده حالا بیاثابت کن نیتت خیربوده

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
وا خوب هرکسی ممکنه دعوا کنه مسلما دوس دوس ندارن بری..... نمیدونم مسلما درسته یا مصلما یا مثلما وای خ ...

😂😂😂😂😂 مرسی

2738

من با طبقه بالامون دوستم وقتی با شوهرش شدیدا دعوا میکنن من اصلا دخالت نمی‌کنم تازه روزه بعدش میاد خونمون اما من اصلا به روش نمیارم که شنیدم یا صداشون اومده یه بار خودش گفت ما بیشتر دعوامون سر وسواس شوهرمه منم گفتم بالاخره همه خونه ها دعوا هست اصلا کشش ندادم

اکثریت میگید نرم بهتره.پس منم نمیرم.مرسی از جواب هاتون.واقعا سردرگم بودم باید تو این موقعیت چکار کنم.مرسی از تک تکتون💋💋💋💋❤❤❤

من با طبقه بالامون دوستم وقتی با شوهرش شدیدا دعوا میکنن من اصلا دخالت نمی‌کنم تازه روزه بعدش میاد خو ...

من دفعه اول بود به این مشکل برخوردم گیج شده بودم باید چیکار کنم.افرین به شما که انقدر بادرک هستید🌸🌸🌸

برو بنظرم.چون صداشون در حدی بوده ک ب گوش تو برسه یواش نبوده ک بگن گوش وایساده و خواسته ببینه چ خبره ...

اره خودمم به همین فکرمیکردم ولی اکثر بچه ها میگن نری بهتره

چقد خوبه كه ميتونيم به هم همفكري بديم تو اين سايت خداروشكر😇

اره واقعا.خیلی خوبه که همدیگه رو داریم❤❤

2706