2410
2553
عنوان

دعوای خیلی شدید

897 بازدید | 53 پست

سلام بچه ها.من توی یه ساختمون سه طبقه زندگی میکنم.ما و صاحبخونه و پسرش.من فقط یکبار برای روزنشینی خونه همسایمون رفتم.البته اینو بگم تازه چندماهه اومدیم اینجا.دوساعت پیش با پسرش دعوای خیلی بدی کردن که من از خواب پریدم و خیلی ترسیدم.پسرش خودشو میزد مامانش و زنشم گریه میکردن.درست و حسابی متوجه نشدم چرا دعوا میکنند ولی بعد دوساعت دارم به این فکرمیکنم الان باید برم بالا پیش همسایم یا اصلا به روی خودم نیارم که اتفاقی افتاده؟از یه نظر فکرمیکنم نکنه ناراحت بشن که اصلا نرفتم پیششون و بی محلی کردم از یه لحاظم میترسم برم بذارن به پای فضولی.شما باشید تو این موقعیت چیکار میکنید؟؟درضمن اینو بگم اونا ادمای خیلی بامهر و محبتی ان و به بچه هام محبت میکنند.منظورم اینه که ادم خشکی نیستند که کاری به ما نداشته باشن و الان منم همینطور مث خودشون رفتار کنم.پیشاپیش از کمک هاتون ممنونم

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نرو بزار فكر كنن نبودي تو خونه و متوجه نشدي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2720
از شامت ببر تو یه ظرف 😁 بده در خونشون. خودش نیاز به درد و دل داشته باشه ج میده

اره اینم یه راهیه.ممنون😁

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
2714
2706