2737
2734
عنوان

معجزه ی زندگی من

334 بازدید | 16 پست

سلام خانومای گل

تاپیک زدم ک در مورد معجزه ی زندگیم براتون بگم

چندروز پیش آز بتا دادم مثبت بود اما باورم نشد

آخه من تنبلی تخمدان دارم تازه جلوگیری هم دارم و واقعا یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم

خلاصه رفتم دکتر قشنگ ۵بار ازش پرسیدم واقعا مثبته؟آخه چجوری!

دکترم گفت نمیدونم دیگه اونو از خودتون بپرسین  

خلاصه بازم باورم نشد تا برام سونو نوشت

الان دارم از سونو برمیگردم دیگه باورم شد ک خدا منو لایق دونسته و یه کنجد کوچولو تو شکمم قرار داده

کنجد من مثل باباش یهو و غافلگیر کننده اومد تو زندگیم و عاشقم کرد

اومدن همسر خوبمم تو زندگیم معجزه بود اومدن این کنجد کوچولو هم معجزه است

خدایا ممنونم بابت تک تک نعمتهات

خانوما اینا رو گفتم ک هم توی شادیم شریک بشین و هم اینکه بگم هیچوقت از رحمت خدا ناامید نشین

اونی ک اون بالاست خدایی رو خوب بلده

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون

حوش خبر باشی همیشه عزیزم ،حالا که بارداری دعات زود براورذه میشه برام دعا کن رفتارای شوهرم خوب بشه بهم محبت کنه تشنه محبتم .

دخترکم این حق توست که مادری قوی داشته باشی ،پس بخاطر تو ،قوی هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبریک میگم عزیزم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2731

خدا حفظتون کنه، زندگیتون گرم، دلتون خوش ❤️

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

مبارک باشه خدا حفظش کنه

دعا کن معجزه بشه شوهره منم راضی بشه اقدام کنیم

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
حوش خبر باشی همیشه عزیزم ،حالا که بارداری دعات زود براورذه میشه برام دعا کن رفتارای شوهرم خوب بشه به ...

انشالله لحظه لحظه ی زندگیت پر از عشق باشه عزیزم

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون
2740
مبارک باشه خدا حفظش کنه دعا کن معجزه بشه شوهره منم راضی بشه اقدام کنیم

انشالله هروقت خدا بخواد ایشونم راضی میشه

نگران نباش عزیزم

انشالله چند سال دیگه دوسه تا نی نی خوشگل هم خدا ب شما داده

بهت تبریک میگم عزیززززم😍 با سلامتی،،،عزیزم برای منم دعا کن خدا بهم بچه سالم و صالح بده

انشالله صالح و سالم عزیزدلم

تبریک میگم عزیزم خدا خانواده ۳ تایی تونو خوشبخت و حفظ کنه در پناه خدا😍

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
تبریک میگم عزیزم خدا خانواده ۳ تایی تونو خوشبخت و حفظ کنه در پناه خدا😍

انشالله عزیزدلم

ممنون از دعای قشنگت

مبارک باشه عزیزم انشااله به سلامتی باشه

انشالله عزیزم