2733
2734
عنوان

کیا با پدر شوهرشان مشکل دارن

198 بازدید | 17 پست

بچه ها من شوهرم مادرش مرده وپسرخوبی است با من خیلی خوبه ولی با باباش نمی سازه با هم کنار نمی آین پدر شوهرم خیلی غر می زنه نق می زنه همش دعوا راه می اندازه زن هم بعد از مرگ مادر شوهر م نگرفته الان ده سال است که زنش مرده تا موقعی که بچه های دیگه اش نباشن با من وشوهرم خوبه ولی هرموقع بچه هاش میان دورش دورما خط می کشه دختر هم نداره بچه های دیگه اش پسر هستن هنوزمجردند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم توارتباط بین پدرو پسر دخالت نکن به خودشون مربوطه 

شما مراقب زندگی و رابطه خودت باهمسرت باش

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2740

حالا کاری با چیزی ندارم 

ولی 

تحت هیچ شرایطی

شما خودتونو  وارد  مسائل شون نکنید...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
براش استین بالا بزنید سرش گرم بشه    

فکر کنم بدتر بشه خیلی خسیس وپرطمع هستش شوهرم از هیچی مالی جونی کوتاهی نمی کنه می ترسم زن بگیره در حق زنش هم خسیس بازی دربیاره یکی دیگه بهمشکلات ما اضافه شه 

بچه ها تورار خدا قدر مادر شوهراتون بدونید بخدا شوخی نمی کنه خیلی سخته نباش شوهرانتان هیچ پشت وپناهی ندارن هیچ کس مثل مادر پشت پسرش نیست من که ندارم می فهمم اگه بود خیلی خوب بود حتی اگه دخالت می کرد

2706