2752
2739

عشق سابقم گند زد به زندگیم و رفت ولی حالا خوش و خرم زندگی میکنه و روز به روز خوشبختر چرا آخه خدایا 

....۴ سال پیش نامزدیم بخاطرش بهم زدم چند وقت پیداش نبود پسر همسایمون اومد خواستگاری منم قبول کردم و نامزد کردم .. یه دفعه عشق سابق  پیداش شد و گریه زاری و التماس و اصرار و اسطه قرار دادن خواهرش 

منم گول خوردم بهم زدم چون بین من و نامزد احساساتی شکل نگرفته بود  و من هنوز سابقم دوست داشتم ..... عشق سابق بعد خراب کردن نامزدیم زد زیر همه چی و   بعد ۸ ماه رفت با فامیلشون ازدواج  کرد ...بعد رفت سر یه کار خوب ....ارشد خوند و دفاع کرد 

من طی این ۴ سال فقط افسردگی و بیخوابی داشتم دیگه مثل اون نامزدم خواستگار نداشتم .....سر کار نرفتم ....ارشد دارم میرم میخونم ولی بخاطر بیخوابی  افسردگی دو ترم عقب افتادم ......و یکسال دیگه مونده تا بتونم دفاع کنم 

مگه نمیگن زمین گرده ....پس چرا اینجوری میشه

شما نبايد بهم ميزدي اون اگه خوب بود دفعه اول نميذاشت بره، مث تفي بود كه از رو زمين برداشتيش

حالا هم منتظر زمين خوردن اون نباش دوباره رو پاي خودت بايست و اگه واقعا پشيموني اشتباهاتو ديگه تكرار نكن

نه! به كفر من نترس، كافر نميشوم هرگز! چرا كه به نميدانم هاي خود ايمان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چ اشتباهی کردی 

وقتی یکی ی بار رفت راه رفتن‌و بلد شده 

الانم اشکالی نداره عزیزم فکر کن امتحانه سعی کن ازش سربلند بیرون بیای

باور کن ی حکمتی توش بوده ک دوتاش نشده 

نگران نباش زمین هم گرده و همه چی به موقع ش 

ولی تو جوونی عزیزم  خیلی موقعیت عالی داری

واسه ازدواج خوب برا خودت دعا کن 

من خدارو دارم ،خدایا تو عشق منی
شما نبايد بهم ميزدي اون اگه خوب بود دفعه اول نميذاشت بره، مث تفي بود كه از رو زمين برداشتيش حالا هم ...

درگیر احساسات و عشق شده بودم خیلی بدجور منو درگیر کرده بود و تو عاشق کردن دخترا کار بلد بود 

عزیزم باید بپذیریم که بعضی جاها ما ادما خودمون انتخاب اشتباه میکنیم و عواقبش رو هم میکشیم

درسته که عشق سابقتون اشتباه کردن و حالا خوشی الانشونو نبینید ادم از فردای خودش خبر نداره 

ولی شما خودتون هم اشتباه کردید و خودتون هم دل اون نامزدتون رو شکستید

پور همسايه چي شد ازدواج كرد؟ 

فكر كنم آه اون گرفته

يجورايي شانس ااورديقبل عقد به هم خورد وگرنه يا به همچين آدمي الان گرفتارتر بودّي

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

هههعععییی 😔

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑