2737
2734
۳۹هفته چند روز؟ راسته بعد۳۸سر جنین میره تو لگن خطرداره

اطلاعی ندارم

ولی ۳۹ هفته و یکی دو روز بود

نظرت مخالف نظرمه یا ریپلای نکن یا کردی خیلی مودبانه !! واگرنه برای من که مهم نیست کاربریم بترکه 😁😁😁

دوستان امکانش هست تا ۴۰ هفته صبر کرد 

یا درد میگیره؟

فعلا من سر و سامانم دوست ندارم ۳۸ هفته سزارین کنم

خدایاحرفهایم بوی ناشکری میده اما تو بحساب دردو دل بگذار  تیکر تولد پسرمه 😍بیدانام دی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۴۱ هفته پسرم رو سزارین کردم اتفاقا بخاطر اینکه زیاد نگهش داشتم و بچه کامل شده بود هم خوب میخوابید هم کولیک و از این مشکلات نداشت ولی بچه خواهرم ۳۸ هفته سز شد هم ۱ روز رفت تو دستگاه هم رفلاکس و کولیک داشت

خدایا بابت شوهر مهربون پسر شیرین زبون و داداش توراهیش ازت متشکرم  
من ۴۱ هفته پسرم رو سزارین کردم اتفاقا بخاطر اینکه زیاد نگهش داشتم و بچه کامل شده بود هم خوب میخوابید ...

عزیزم از اول سز میخاسی؟ یا طبیعی  میخاسی اجبارا سز شدی! 

عزیزم  من دکترم عوض کرذم تا سزارینم کنه من شنیدم تا۳۸هفته و۴باید بچه درارن الا من ترسیدم و نگر ...

عزیزم کاش بیای بگی چی شد منم هفته بعد میشم ۳۹هفته و۶ روز ک وقته سز داده بهم میترسم

اللهم صل علی محمد وآل محمد
2740
در چه مورد راهنمابی میخوای عزیزم

این تاپیکتون ک گفتین ۳۹ هفته وچند روزه وقت سزارینتون همون ۳۹ هفته رفتین یا زودتر؟

ب منم دکترم گفته ۳۹ هفته و۶روز وقتمه استرس دارم ک نکنه دیرباشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد
این تاپیکتون ک گفتین ۳۹ هفته وچند روزه وقت سزارینتون همون ۳۹ هفته رفتین یا زودتر؟ ب منم دکترم گفته ...

اره خیلی دیره۳۸هفتهو۴روزسزکردم

یعتی پایان نه ماه بهترین زمان واسه سزارین دیرترخدای نکرده دردت نگیره

اینحوزدکترتو۴۰هفته میخواد سزکنه دیره