2733
2739
عنوان

نظر سنجی راجب مدل موی عروسی

2376 بازدید | 49 پست

خانوما من واقعا گیجم..تز یه طرف خیلی دوس دارم تورم بالای شینیونم باشه و یه جورایی دور صورتمو بگیره..اره یه طرف اصلا نمیدونم تو عروسی موهامو باز بذارم یا شینیون یا نیمه باز و اینکه فرمالیته هم دارم..حالا عکسارو میذارم نظر بدید و اینکه یکی از اقوام یه عمل مهم داره قبل از عروسی من.. لطفا نفری ۵ تا صلوات بفرستید که حالش خوب بشه و زنده بمونه و عروسی هم به خوبی و خوشی برگزار بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فرماليته رو باز بزار 

من چون بعدش مراسم داشتم نتونستم فرماليته رو باز بزارم😕

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

تا عکس میزاری من نظر شخصیمو بگم..به نظر من شینیون خیلی بسته دیگه دمده شده..الان هرچی ساده تر باشی شیک تری..مدل مدهای بازم خیلی شیکه..حیف من نمیتونم عکس بزارم

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
2738

چون هوا گرمه موهاتون شینیون باشه بهتره چون کلافه میشی

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  

من باز و بسته دوس دارم ن خیلی ساده ک ب چشم نیاد ن خیلی شلوغ ک دمده باشه

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
این واسه فرمالیته خوبه.توی عروسی کلافه میشی از گرما هی دوس داری موهاتو از دور گردنت بدی کنار ،اونم ت ...

من حاضرم گرما رو به جون بخرم ولی شیک باشم😅😅😅

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
2706