2737
2734
عنوان

كمكم كنيد لطفا

102 بازدید | 7 پست

سلام خيلي وقته سايت رو ميشناسمو دنبال ميكنم اما امروز عضو شدم

لطفا كمكم كنيد

فروردين اقدام كردم و ارديبهشت دچار بارداري شيميايي شدم گويا. بي بي چك زدم مثبت بود و بعديش منفي. آز بتا دادم ٣١ بود ولي ١٠ روز از موعدم گذشته بود كه پريود شدم و بتا كامل افت كرد و منفي شد

ماه پيش هم دقيق سر ٢٢ ام پريود شدم و خبري نبود

اما اين ماه كلي تلاش كردم. الان سه روز از وقتم گذشته. بي بي زدم بعد يه ساعت مثبت شد. نمونه ادرار دادم منفي بود. اما ميگن ممكنه غلط باشه و سه روز ديگه آز خون بدم. سينه درد دارم و گرفتگي شكم 

به نظرتون بازم بي بي چك بزنم يا نه؟

دارم دق ميكنم 

ميشه نظرتون رو بگين 

خيلي روحيه م رو از دست دادم 😔😔😔

خدايا مرسي ❤️

ایشالله این سری میگیره و میمونه دیگه بی بی چک نزن ازمایش بتا بده اگه مثل سری قبل باشه دکتر یه سری ازمایشای ایمنی انعقادی برات مینویسه ممکنه غلظت خون داشته باشی یا مشکل ایمنی 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا لقمرو دور سرت میچرخونی سه روز بعد تاخییر تو پریودت برو آز خون بده  این راه عقلانی

اخه ازمايشگاه گفت آز خون بايد ٦ روز گذشته باشه از موعد واسه همون نرفتم 😔

خدايا مرسي ❤️
اخه ازمايشگاه گفت آز خون بايد ٦ روز گذشته باشه از موعد واسه همون نرفتم 😔

عزیزم من دوبار تجربه بارداری داشتم اول اینکه بی بی چک  خیلی نادره ک کاذب باشه  چون من این دفعه هشت رو قبل پری مثبت شده  دفعه قبلم روز پری مثبت شد سه روز بعدم نو آزمایش خون ج مثبت شد تو برو آزمایشگاه بگو من میخوام آزپایش بدم 

دخترم نفسمه ....
عزیزم من دوبار تجربه بارداری داشتم اول اینکه بی بی چک  خیلی نادره ک کاذب باشه  چون من این ...

توكل به خدا. باشه

برام دعا كنيد 

خدا دو تا فرشته ت رو هم حفظ كنه 

اخه ميگن جواب مثبت بي بي چك بعد از ١٠ دقيقه كاذبه. يعني اميدوار باشم؟ 😔😔😔

خدايا مرسي ❤️
2740