2733
2739
عنوان

دوست مجرد و توصیه مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 55 پست

يعني يه زنه مطلقه حق زندگي نداره ؟؟؟؟؟؟؟

نميشه همه زنان مطلقه رو با يه چوب زِد وگفت همه شوهر دزد هستن 

گناه دارند 

من دوست اينطوري دارم حتي شب هم اومده خونم خوابيده 

هم به شوهرم اعتماد دارم هم به دوستم 

خیلی از این موردا پیش میاد بنظرم قطع کن ارتباط رو که بعدا فحش خودت ندی چون دیگه زن ها به هم جنس خودشون رحم نمیکنن همه رو نبین مثل خودت دلشون صافه این دوست شما الان یک زنه و وقتی روابط شما و همسرتون میبینه ممکنه حسرت بخوره و چشمش شوهرتو بگیره و یه لحظه که همه زندگیتو بهم میریزه

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه درموقعیت دوستت بودم دوست داشتم وقتایی ببینمت که شوهرت نباشه چون باحجابم سختمه ومعذبم جلوی شوهر دوستام.

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببخشید ولی چون از نزدیک دیدم میگم بی خیال دوستت شو حتی اگه کاملا بهش اطمینان داری 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731

بعضيها انقدررررر رو شوهراشون حساسن ادم واقعا ميمونه 

مثلا من خودم با فردي كه آنقدر رو شوهراشون حساسن ميترسم حتي يه سلام احوالپرسي بكنم 

بخدا ادمي كه جنسش خراب باشه تو اناق در بسته هم كار خودش رو ميكنه 

2740

من چند وقت پیش تو همین سایت خوندم که دوست صمیمی که مطلقه بوده با شوهرش ریختن رو هم و بهش خیانت کردن.مواظب باشید استارتر جان

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلفی کنند.                          بوف کور  صادق هدایت

عزیزم بستگی به شناختت داره و اینکه اگه دوستتون اهل اینکارا باشه مطلقه و متاعل فرقی نداره ولی اگه چیزی ازشون دیدی حتما قطع کن.چقدر و چند ساله میشناسیش؟

من همونم که ی روز میخواستم دریا بشم                     میخواستم بزرگ ترین دریای دنیا بشم!!

بچه ها با این تاپیک و خوندن نظرات واقعا دلم گرفت منم مطلقه شدم در اینده دوستام بخوان با من همچین رفتاری کنن اروم و بی صدا میرم از زندگیه دوستام بیرون خیلی زجراوره برام ک بخوان اینطوری فک‌کنن راجبم

من عاشق گذاشتن شوهرم تو اين موقعيتام😂

يعني فقط شوهرمو با صحنه هاي +١٨روبرو ميكنم ببينم واكنشش چيه

اينكه دور كن اتفاقي نيفته رو قبول ندارم مگر اينكه كرم ريز باشه يا روي  فكرت تاثير منفي بذاره

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم مادر شوهرت راست میگه اگه زندگیت رو دوست داری دور این دوستت رو خط بکش آدم دیگه به خواهر خودش اعتماد نداره بیا ببین چقدرخواهرا تو همین نی نی سایت به خواهر خودشون خیانت کردن دوست که دیگه جای خود اره