2726
عنوان

دوست مجرد و توصیه مادر شوهر

943 بازدید | 55 پست

بچه ها دوست صمیمی من چند ساله از همسرش جدا شده، با من و همسرم هم خیلی خوبه، تو مهمونیا میاد گاهی بیرون میاد تو جمع ما، مادر همسر بهم میگه بی خیال دوستم بشم، کاملا به دوستم اعتماد دارم البته،

شما چی فکر می کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بی خیال دوستت بشو 

من خیلی ها رو دیدیم که اینجوری زندگیشون بهم ریخته

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن

بیخیال مادر شوهرت شو!!!!

حالا دوسته شما هیچی!انقدر به پسسری که خودش تربیت کرده اعتماد نداره؟!!!!!!😐😐😐😐

نگران این نباش که زندگیت زیر و رو شود،از کجا معلوم زیر زندگیت بهتر از رویش نباشد؟؟؟!

شاید چون زن با تجربه  وسن داری هست.یه چیزایی حس کرده که هشدار داده

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

حرف مادرشوهرت رو گوش کن ی موقع هایی اونایی که از ما سنشون بیشتر آدم شناسیشون هم بهتر مادر شوهرت ی چیزی دیده احساس خطر کرده که گفته 

بعدم من واقعا موندم چرا دوستاتون رو با شوهرت ن اشنا میکنید دوست شماست بذار برا خودتم بمونه 

بعدم این اعتمادی که گفتی رو خیییلی ها به دوستشون داشتن ولی ازشون ضربه خوردن

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
2706