2733
2734

بچه هاباهمسرم سریه مسئله ای ک طولانیه نمیشه تعریف کرددعوام شده تقصیراونم بوده عقدکرده ام عصابم ازدستش خوردشدبهش گفتم قرص خوردم خودمو مبکشم میدونم بجه بازیه این حرف ولی دستم به جایی بندنبوداونم اس دادتوام دیگ منونمی بینی.چیکارکنم به غلط کردن بیفته پشیمون شه

من خیلی بهش وابستم الان ک قهریم دارم دق میکنم ولی نمیخوام من برم منت کشی

ای بابا 

بزرگ شدین دیگه این حرفا چیه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان هیچ کاری نکن سعی کن بخوابی تا آروم  بشی فردا صحبت کن باهاش

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤

بابا بدکردی قرصو الان رو کردی!! قرص مال وقتیه که 4 تا بچه دارید😒😒😒😒😒

چندسالتونه؟؟

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
2738

وای دختر مگه دوس پسرته.شماها عقدین.نمیدونم چی بگم.ولی نه خودت نه شوهرت حرفایی رو که دوتا دوست به هم میزنن و به هم بگین.حرف شوهرتم خیلی بده که گفته دیگه نمیبینیم.آخه مگه دوس دخترشی که اینو گفته

از من به تو نصیحت زندگی تا وقتی لذت بخشه برا زنو مرد که حرمت ها حفظ بشه.نزا تحت هیچ شرایطی حرمتها شکسته شه

وای دختر مگه دوس پسرته.شماها عقدین.نمیدونم چی بگم.ولی نه خودت نه شوهرت حرفایی رو که دوتا دوست به هم ...

دیگ انقدبه اعصابم فشاراورده بوداونطوری گفتم مث ابربهاردارم گریه میکنم گریم ازوابستگی بهشه ک نمیتونم یه ساعتم باهاش قهرباشم

ولی دلم نمیخادبرم منت کشیش

ازکجابدونم اون خیلی مغروره خیلی😔 منم خیلی مغرورم ولی دوسندارم من بهش زنگ بزنم ازطرفیم دارم دق میک ...

زنگ‌‌میزنه دوست دخترشم باشی زنگ‌میزنه چه برسه نامزد یا عقد

یکم صبر کن نگران نباش

تقصیر کی بود؟ شما با همسرت؟

2706