2737
2734

از اول حاملگي ترشحام زياد شده و رنگش تغير كرده.به دكترمم كه گفتم گفت ازمايش بده ببينم عفونت داري يانه.ازمايش دادم گفت يكمي عفونت داري و بهم سفيكسيم داد نصف بسته.

منم روزي يكي خوردم اما هنوزم گاهي ترشح و خارش دارم.

خطرناكه به نظرتون؟

توروخدا جواب بدين مي ترسم از اينكه عفونت تو بدنم باشه هنوز

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم زیر نظر دکتر باش 

عفونت خدایی نکرده باعث زایمان زودرس میشه 

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .

من داشتم سفکسیم داد یه هفته خوردم و وقتی تموم شد یه هفته نخوردم بعد آزمایش دادم رفع شده بود

البته من هیچ علایمی نداشتم نه خارش و سوزش و نه تکرر

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
به نظرم زیر نظر دکتر باش  عفونت خدایی نکرده باعث زایمان زودرس میشه

زير نظر دكترم گفت ترشح اگه زياد نباشه اشكالي نداره

همه حالتامو بهش گفتم بهم سيفيكسيم داد فقط.

2738
من داشتم سفکسیم داد یه هفته خوردم و وقتی تموم شد یه هفته نخوردم بعد آزمایش دادم رفع شده بود البته م ...

منم يك هفته خوردم يكمي بهتر شدم اما رفع نشده و الان دوباره خارش دارم.

دوباره ازمايش بدم به نظرتون؟

منم يك هفته خوردم يكمي بهتر شدم اما رفع نشده و الان دوباره خارش دارم. دوباره ازمايش بدم به نظرتون؟

دکتر ب من گفت هفت تا قرصو که مصرف کردی هفت روز قرص نخور و روز هفتم ازمایشو تکرار کن ببینم رفع شده یا نه

آزمایش دادم رفع شده بود

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
زير نظر دكترم گفت ترشح اگه زياد نباشه اشكالي نداره همه حالتامو بهش گفتم بهم سيفيكسيم داد فقط.

خب ان شالله که حل میشه نگران نباش 

فقط اگر میبینی یه کم خارش داری دوباره آزمایش بدی بد که نیست 

در ضمن من لباس زیر نخی میپوشم هر روزم عوض میکنم بعد از دستشویی هم خشک میکنم. 

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .
خب ان شالله که حل میشه نگران نباش  فقط اگر میبینی یه کم خارش داری دوباره آزمایش بدی بد که ...

منم خودمو خشك ميكنم و هر روز شلوارمو عوض مي كنم.

انشالله حالا چهارشنبه ميرم پيش دكترم بهش ميگم.

منم خودمو خشك ميكنم و هر روز شلوارمو عوض مي كنم. انشالله حالا چهارشنبه ميرم پيش دكترم بهش ميگم.

نگران نباش چون تحت نظری رفع میشه  

ان شالله نی نی بسلامتی دنیا میاد ❤️

منم تو بارداری گرفتم

سفیکسیم داد

بعد مایعات زیاد بخور زود خوب میشی 

عفونت ادراری تو زنای باردار طبیعیه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲