2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین نظر بدین لطفا

215 بازدید | 10 پست

تو چنتا سایت خوندم بضیا با قانون جذب پوستشون خوب شده -خارجی بودن البته-

و کلی زیبا شدن و لاغر شدن

در حدی که رفتن مدل شدن

تجربه ای دارین شما تو این زمینه؟

چیرو جذب کنیم لاغر میشیم به منم بگین

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه مدت پیش هم می گفتن با تمرکز می شه رنگ چشم رو تغییر داد.  

با جذب خالی مسلما نمی شه. صد در صد در کنار جذب، رژیم هم می گرفتن. پوست هم که تغییر نمی کنه مگه این که مثلا تغذیه شونو تغییر داده باشن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2742
2738
آخه تو یه سایت بود کاربرا نظر داده بودن تغییر کرده بود

نه بابا باور نکن. مگه ممکنه همچین چیزی؟ اونا هم از خودشونن. کلاهبرداریه. 

رنگدانه های چشم ثابته. عوض نمی شه. مگه با عمل جراحی. که اونم خیلی خطرناکه. همین یه مدت پیش یکی(یه مدل خارجی) چشمشو آبی کرد...نود در صد بیناییشو از دست داد. اگه همچین راهی وجود داشت کسی سراغ روشای خطرناک نمی رفت.

این قانون جذب و اینا مربوط به تلقین و مثبت اندیشیه. اینا می تونه رو زندگی آدم تاثیر بذاره واقعا.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
نه بابا باور نکن. مگه ممکنه همچین چیزی؟ اونا هم از خودشونن. کلاهبرداریه.  رنگدانه های چشم ثابت ...

ولی من واقعا اعتقاد دارم

قدرت ذهن بیش از،ایناس.اما باید روش کار کرد  اونم زیاااااد